
Бездротовий датчик відчинення OKO MD-210R (23-00612)
540 ₴
- В наличии
- Код: 23-00612
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий датчик відчинення дверей/вікон для внутрішнього встановлення; тип сенсора - геркон; поріг спрацьовування 2.5 см; робоча частота 433 МГц; дальність зв'язку на відкритій місцевості до 150 м; тампер; світлодіодна індикація; живлення від літієвої батареї CR123 3 В; робоча температура -10°C~+50°C; розміри передавач 81 / 32 / 25 мм, магніт 75 / 14 / 19 мм
Бездротовий датчик відчинення OKO MD-210R з робочою частотою 433 МГц і дальністю зв'язку до 150 м. Поріг спрацьовування 2.5 см.
Застосування
Використовується для виявлення перших ознак вторгнення у приміщення внаслідок злому дверей/вікон. Рух магніту приводить в дію внутрішній сенсор в датчику. Він може активуватися миттєво або з затримкою. У разі відчинення/зачинення дверей/вікна відбувається миттєве оповіщення про тривогу.
Ключові властивості та можливості
- Дальність спрацювання датчика становить 2.5 см.
- Високозахищений алгоритм кодування сигналу PowerCode, частота 433 МГц.
- Дальність дії до 150 м на відкритому просторі.
- Живлення від батареї CR123, строк роботи до 1 року. Батарея попередньо не встановлена.
- Тривожне повідомлення про низький заряд батареї.
- Світлодіодна індикація.
- Сигнал про спрацювання тампера.
- Датчик проводить регулярне автоматичне тестування і регулярно повідомляє про свій стан системі для контролю наявності датчика. Звіт про стан: після спрацювання або відновлення датчик повідомляє про робочий стан повторно через 30 сек, 2 хв., 6 хв. Про робочий стан повідомляє кожні дві години.
- Також датчик можна використовувати в якості перетворювача сигналу від дротового датчика на бездротовий сигнал. В цьому випадку пристрій виконує функцію передавача.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик має сильну інтенсивність радіосигналу в районі 15 м. Слід враховувати це при використанні та встановленні. Перед використанням потрібно запрограмувати в приймачі код датчику.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Око |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Время доставки сигнала тревоги | Миттєве |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 2.5 см |
| Дальність передачі | 150 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 °C |
| Додаткові характеристики | Тампер, Світлодіодна індикація, Автоматичне тестування |
| Питание | 1 х CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Цвет | Белый |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 150 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Відкриття |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 12 мА |
| Протокол связи | PowerCode |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочее напряжение | 3 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 81 х 32 х 25 мм |
| Розміри, мм | Передавач 81 / 32 / 25 , магніт 75 / 14 / 19 |
| Сенсори | Геркон |
| Ток потребления | 12 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Магнітоконтакт СМК |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |
| Частота передачи | 433 МГц |
| Частота передачі | 433 |
Информация для заказа
- Цена: 540 ₴

