
Плата розширення входів-виходів OKO 4і-4о для GSM-сигналізацій OKO-U2 та OKO-PRO (23-00608)
1 215 ₴
- В наличии
- Код: 23-00608
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плата розширення входів-виходів для GSM-сигналізацій OKO-U2 / OKO-PRO / OKO-PRO-X / OKO-EX; тип виходу розмікнений колектор; кількість дротових зон (входів) 4; кількість зон користувача (виходів) 4; живлення 9-16 В; струм споживання 20 мА; напруга/струм комутації 30В/0.5А; робоча температура від -20°С до +60°С; розміри 60 / 30 / 15 мм
Плата розширення входів-виходів OKO 4і-4о для GSM-сигналізацій OKO-U2 / OKO-PRO / OKO-PRO-X / OKO-EX. Можливість розширення на 4 дротові зони та 4 користувацькі виходи.
Застосування
Плата розширення входів-виходів для GSM-сигналізацій OKO дозволяє через цифрову шину RS485 збільшити кількість охоронних зон на 4 шт. (8 шт. при використанні двозонного параметричного шлейфу «ОКО») та користувацьких виходів на 4 шт.
Ключові властивості
- Кількість входів: 4, кількість виходів: 4.
- Підключення через шину RS485. Сумісність: GSM-сигналізації OKO-U2, OKO-PRO, OKO-PRO-X, OKO-EX.
- Тип виходу розмікнений колектор. Максимальна напруга/струм комутації: 30 В/0.5 А.
- Живлення 9-16 В, струм споживання 20 мА.
- Після під’єднання до сигналізації необхідно виставити на платі розширення її мережевий номер від 1 до 4 за допомогою перемичок.
- Одночасно на сигнальні лінії А, В паралельно можна під’єднати до 4 плат різного типу, але обов’язково з різними встановленими мережевими номерами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Око |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Модулі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | 4 входи, 4 виходи |
| Керування | Локальний доступ |
| Количество выходов | 4 |
| Кількість дротових зон | 4 |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 4 |
| Возможность расширения | Можливість розширення зон до 8 |
| Особенности | Підключення через шину RS485, розімкнений колектор, можливість розширення зон до 8 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 9-16 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Роз'єми підключення | RS485, перемички |
| Розміри | 60 х 30 х 15 |
| Розміри, мм | 60 / 30 / 15 |
| Ток потребления | 20 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | OKO-U2, OKO-PRO, OKO-PRO-X, OKO-EX |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Розширювач |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 215 ₴

