
Тепловізійна IP-відеокамера 5Mp TVT TD-5433E1-VT(12/PE) f=8mm, thermal 384x288 f=12.3mm (77-00316)
92 167 ₴
- Нет в наличии
- Код: 77-00316
Тепловізійна та оптична IP-відеокамера TVT TD-5433E1-VT(12/PE) з можливістю вимірювання температури у діапазоні від –20 °C до +150 °C. Роздільна здатність 5 Мп (2592*1944), фокусна відстань 8 мм. Максимальна роздільна здатність термального сенсора 384*288 пікселів, фокусна відстань 12.3 мм, теплова чутливість ≤50mK (@25°C, F#=1.0), спектральний діапазон 8-14 мкм. Вбудовані інтелектуальні функції виявлення підвищення температури та пожежі, захисту периметру, розпізнавання цілей, виявлення та захоплення обличчя тощо. Вбудована світлова та звукова сигналізація. Запис відео на карту пам’яті до 256 Гб (купується окремо). Живлення від 12 В або PoE. Циліндричний корпус, можливість вуличного встановлення, клас захисту IP66.
Застосування
Тепловізійна та оптична відеокамера підходить для моніторингу як всередині приміщень, так і зовні будівель. Може використовуватися у квартирах, офісах, торгових центрах, на підприємствах тощо. Створена для захисту периметру та попередження пожеж і контролю критичного перевищення температури для запобігання аварійних ситуацій.
Ключові властивості
- Максимальна роздільна здатність термального сенсору 384*288, фокусна відстань 12.3 мм, розмір пікселя 17 мкм, спектральний діапазон 8-14 мкм, теплова чутливість ≤50mK (@25°C, F#=1.0). Мультипалітра: Black hot, White hot, iron oxide red.
- Може визначати температуру у діапазоні від –20 °C до +150 °C з точністю ±8 °C. Можна встановити до 10 правил вимірювання температури.
- Роздільна здатність оптичного сенсору 5 Мп з можливістю запису 2592*1944 пікселів, фокусна відстань 8 мм. Матриця 1/2.7" CMOS.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Вбудована сигналізація для стримування зловмисників: світлова – біле світло та звукова – динамік, тривога про перевищення температури та виявлення пожежі.
- Присутнє ІЧ-підсвічування з дальністю до 70 м для зйомки в умовах недостатнього освітлення або у темний час доби.
- Інтелектуальна аналітика термального модулю: виявлення вторгнення (класифікація людина / автомобіль), виявлення перетину лінії (класифікація людина / автомобіль); оптичного модулю: виявлення вторгнення (класифікація людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), виявлення перетину лінії (класифікація людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), виявлення зміни сцени, виявлення зникнення відео, підрахунок цілей (класифікація людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), виявлення обличчя, захоплення обличчя.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Камера оснащена функціями покращення зображення: 3D DNR, true WDR (120 дБ), HLC, BLC, Smart IR, корекція спотворень зображення, ROI тощо.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та вбудованого динаміка для запису та відтворення звуку, чотири тривожних входи та чотири виходи для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Для роботи у вуличних умовах передбачена атмосферна стійкість корпусу із класом захисту IP66.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення перетину лінії, Детекція облич, Захист периметру, Підрахунок цілей, Температурний скринінг |
| Интерфейсы | RJ45, RS485 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вес | 1.18 кг |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути огляду (Thermal) | 29.7°x22.5° |
| Кути огляду камери | 42° горизонтальний, 27.5° вертикальний |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Палітра | Black hot, Red iron, White hot |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Розміри | 278.3 / 100.2 / 88.7 мм |
| Розміри, мм | 278.3 / 100.2 / 88.7 |
| Світлочутливість | 0.0125 Люкс |
| Серия | E |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Теплова чутливість (NETD) | < 50mK(@25°C, F#=1.0) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | Тепловізійна відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 4 / 4 |
| Фокусное расстояние | 8 мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 12.3 мм |
- Цена: 92 167 ₴



