
PoE-розширювач 5-портовий Cudy POE40 1 порт PoE++ гігабітний 60W (73-00501)
2 367 ₴
- В наличии
- Код: 73-00501
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PoE++ розширювач сигналу на 100 метрів; 4 10/100/1000 Мбіт/с вихідних порти PoE+/PoE 30 Вт на порт; 1 вхідний гігабітний порт PoE++ 60 Вт; стандарт IEEE802.3af/at/bt; безвентиляторний; металевий корпус; робоча температура 0°C~+45°C; розміри 119 / 85 / 28 мм
Гігабітний PoE-розширювач Cudy POE40 оснащений 4 вихідними портами PoE+/PoE 10/100/1000M потужністю 30 Вт на порт, 1 вхідним гігабітним портом PoE++ потужністю 60 Вт. Стандарт PoE IEEE802.3af/at/bt.
Застосування
PoE-розширювач призначений для збільшення дії PoE (передачі живлення та даних) на максимальну відстань до 100 м через кабель вита пара. Використання даного пристрою розширює варіанти встановлення системи мережевого відеоспостереження, навіть якщо обладнання слід підключити на великих відстанях одне від одного.
Ключові властивості
- PoE-розширювач має 4 вихідні порти PoE+/PoE 10/100/1000M потужністю 30 Вт на порт, 1 вхідний гігабітний порт PoE++ потужністю 60 Вт.
- Стандарт PoE IEEE802.3af/at/bt.
- Збільшує дальність передачі сигналу на 100 м.
- Просте встановлення Plug&Play, не потребує попередніх налаштувань.
- Не потребує додаткового джерела живлення.
- Підтримує декілька видів встановлення: на стіну / настільне.
- Безвентиляторний корпус для безшумної роботи, виготовлений з металу, міцний і довговічний з тривалим терміном служби, забезпечує краще розсіювання тепла, підходить для більшості середовищ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вхід | 1 |
| Інші функції | Plug&Play, безвентиляторний корпус, не потребує додаткового джерела живлення |
| Габарити і вага | 119 / 85 / 28 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м |
| Дополнительно | Підтримка PoE |
| Дополнительные возможности | Збільшує дальність до 100 м, Plug&Play, без додаткового живлення |
| Питание | PoE (без додаткового джерела живлення) |
| Общее количество портов | 5 |
| Цвет | Черный |
| Количество портов | 5 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 4 x RJ45 (10/100/1000M) вихід, 1 x RJ45 (10/100/1000M) вхід (PoE++) |
| Максимальне енергоспоживання | 60 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 60 Вт |
| Пропускная способность | 1 |
| Підтримка протоколів | — |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 119 / 85 / 28 мм |
| Розміри, мм | 119 / 85 / 28 |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at/bt |
| Тип | Некерований |
| Тип портов | 4 x 10/100/1000 BASE-T |
| Тип устройства | PoE-розширювач |
| Форм-фактор | Настільний/Настінний |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 367 ₴




