
Комутатор 8-портовий некерований Cudy GS108D гігабітний (73-00506)
856 ₴
- В наличии
- Код: 73-00506
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Некерований 8-портовий гігабітний настільний комутатор; 8 портів 10/100/1000Mbps RJ45, що підтримують Auto MDI/MDIX; максимальна дальність передачі 170 м; стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az; живлення 5 В / 0.55 А, споживання 2.75 Вт, блок живлення у комплекті; можливість настінного встановлення; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 138 / 61.5 / 24 мм; вага 89 г

Мережевий некерований гігабітний комутатор Cudy GS108D оснащений 8 портами 10/100/1000M. Мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az.
Застосування
Некерований комутатор Cudy GS108D призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі восьми пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах та інших установах.
Ключові властивості
- Комутатор має 8 портів 10/100/1000M з підтримкою функції Auto MDI/MDIX – пристрій може працювати з будь-яким типом кабеля, звичайним або перехресним.
- Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою задля налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
- Мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az.
- Максимальна дальність передачі досягає 170 м – за умови підключення кабелем категорії Cat.5e чи вище.
- Неблокуюча архітектура комутатора дозволяє передавати пакети даних з максимально можливою швидкістю.
- Просте встановлення Plug&Play, не потребує попередніх налаштувань.
- Панель індикації для моніторингу робочого стану.
- Живлення DC 5 В, блок живлення входить до комплекту.
- Енергоефективна технологія економить до 85% електроенергії. Пристрій автоматично регулює енергоспоживання відповідно до стану з'єднання та довжини кабелю.
- Комутатор призначений для настільного або настінного встановлення.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Максимальна дальність передачі 170 м, Автоузгодження портів, Підтримка Auto MDI/MDIX, Підтримка настінного/настільного монтажу |
| Вес | 89 г |
| Габарити і вага | 138 x 61.5 x 24 мм, 89 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дополнительно | — |
| Дополнительные возможности | Auto MDI/MDIX, Автоузгодження, Plug&Play |
| Дополнительные функции | Auto MDI/MDIX, Plug&Play, Енергоефективна технологія, Панель індикації, Неблокуюча архітектура |
| Питание | 5 В / 0.55 |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Общее количество портов | 8 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Комутатор, Блок живлення |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 8 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 2.75 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Пакетна продуктивність | 16 Гбіт/с |
| Пропускная способность | 16 |
| Підтримка протоколів | — |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 138 / 61.5 / 24 мм |
| Розміри, мм | 138 / 61.5 / 24 |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az |
| Тип | Некерований |
| Тип портов | 8 x 10/100/1000 RJ45 |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Настінний |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 856 ₴




