
WiFi 6 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3000 дводіапазонний гігабітний AX3000 (73-00512)
1 799 ₴
- В наличии
- Код: 73-00512
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гігабітний дводіапазонний WiFi 6 Mesh-маршрутизатор; чипсет MT7981BA + MT7976CN + MT7531AE; 802.11ax/ac/a/b/g/n; 2402 Мбіт/с на 5 ГГц + 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц; 4 гігабітних порти Ethernet (1 WAN, 3 LAN); 4 фіксовані антени 5dBi; режими WiFi-маршрутизатор / розширювач / Mesh / AP – точка доступу / WISP; MU-MIMO; гостьова мережа; WPS, DDNS, IPv6, IPTV, WOL, TR069, OpenWRT; живлення 12 В/1 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри без антени 200 / 117 / 35 мм

Гігабітний дводіапазонний WiFi 6 Mesh-маршрутизатор Cudy WR3000. Швидкість передачі 2402 Мбіт/с на 5 ГГц + 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц, стандарт WiFi 802.11ax/ac/a/b/g/n, 4 гігабітні порти Ethernet (1 WAN, 3 LAN), 4 зовнішні антени 5dBi. Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
Застосування
WiFi-маршрутизатор – це мережевий пристрій, який використовується для направлення пакетів даних між комп'ютерами в мережі та мережами в принципі. Він також визначає та привласнює унікальну IP-адресу під'єднаним пристроям, забезпечує їхній захист і також може виконувати функцію бездротової точки доступу.
Ключові властивості
- Підтримка технології Cudy Whole Home Mesh розширює зону покриття WiFi для всього будинку. Підтримка Mesh WiFi дозволяє об’єднати декілька WiFi-роутерів чи точок доступу у «безшовну» WiFi-систему, яка створюється для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечення безперервного покриття WiFi в усьому домі. Mesh-системи надають більш високу швидкість передачі та надійне з’єднання всіх пристроїв, підключених до мережі. Пристрій, що використовується для створення Mesh-системи, являє собою WiFi-роутер із ретранслятором, з яким дані обмінюються через виділений канал, не займаючи основний WiFi-канал, до якого підключені девайси.
- Швидкість бездротової передачі становить 2402 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і 574 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц, бездротові стандарти IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 ГГц і IEEE 802.11n/b/g 2.4 ГГц.
- Інтерфейси: 1x 10/100/1000 Мбіт/с WAN-порт, 3x 10/100/1000 Мбіт/с LAN-порт. Гігабітні порти значно розширюють пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи миттєво передавати великі файли.
- Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
- Робочі режими: WiFi-роутер / бездротова точка доступу / WiFi-розширювач – посилює слабкий сигнал, що надходить від іншої точки доступу / WISP – режим, за якого бездротовий порт роутера виступає у якості WAN-порта для підключення до глобальної мережі інтернет.
- Потужний двоядерний процесор забезпечує плавну передачу потокового відео у форматі 4K UHD на смарт-телевізори, мобільні пристрої та ігрові консолі без буферизації.
- Динамічний DNS. Призначивши власне доменне ім'я IP-адресі домашнього маршрутизатора, функція DDNS буде автоматично оновлюватися при зміні домашньої IP-адреси. Сумісність з більш ніж 15 провайдерами DDNS.
- CustomDNS – дозволяє задати примусове використання сервером імен (наприклад, Google, CloudFlare) навіть для пристроїв, в яких немає можливості їх міняти (таких як телевізори), що покращить швидкість завантаження сайтів і дозволить обійти обмеження від провайдера.
- Наявність гостьової мережі. Відокремлюйте гостьовий доступ від сімейної мережі. Підтримуйте високий рівень безпеки у вашій мережі, щоб захистити вашу конфіденційність під час роботи в інтернеті.
- Підтримуються CWMP-протоколи TR069 / TR098 / TR111 / TR181 для віддаленої конфігурації обладнання, оновлення ПЗ тощо.
- Технологія Beamforming дозволяє роутеру визначити, де знаходиться клієнт, і направляти потужність сигналу не по всьому простору, а лише в напрямку клієнта, що значно покращує якість сигналу.
- Технології MU-MIMO та OFDMA в парі знижують час очікування кожного вашого пристрою і загальну затримку мережі, що дозволить уникнути підвищених затримок в онлайн-іграх та зменшити вплив суміжних користувачів вашої мережі (ТВ, смартфони) на з’єднання.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-порти | — |
| WAN-порт | Ethernet |
| WAN-порти | Ethernet |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | — |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 3, WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Інші функції | WPS, DDNS, IPv6, IPTV, WOL, TR069, OpenWRT |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11ax/ac/a/b/g/n |
| Установка | Внутрішнє |
| Габарити (Д x Ш x В) | 200 х 117 х 35 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові режими роботи | Wisp, Репітер, Точка доступу |
| Дополнительные функции | Beamforming, DDNS, DNS, Mesh, MU-MIMO, OFDMA, WPS, IPv6, IPTV, WOL, TR069, OpenWRT, Гостьова мережа, CustomDNS |
| Додаткові характеристики | MU-MIMO, OFDMA, Beamforming, Mesh |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Ігровий, Для готелей, Для дому, Для кафе і ресторанів, Для квартири, Для офісу |
| Кнопки керування | WPS |
| Комплект поставки | Блок живлення 12 В/1 |
| Конструкція антен | Незнімні |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 3 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Количество антенн | 4 |
| Количество портов | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Напряжение питания | 12 |
| Оперативная память | 256 МБ |
| Особенности | Підтримка технології MESH, Підтримка Beamforming, Підтримка MU-MIMO, Підтримка VPN |
| Призначення роутера | MESH системи, Домашній, Ігровий, Офісний |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 2402 Мбіт/с – 5 ГГц, 574 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Процессор | Двоядерний ARM Cortex-A53 1.3 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Підтримка протоколів | DDNS, DNS, IPv6, WOL, OpenVPN, L2TP, PPTP, WireGuard, Zerotier |
| Режимы работы | Mesh, WISP, Маршрутизатор, Розширювач, Точка доступу |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 200 / 117 / 35 мм |
| Розміри, мм | 200 / 117 / 35 |
| Рівень комутації/маршрутизації | L3 |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Сховище пам'яті | 256 Мб, 16 Мб |
| Тип антенны | Зовнішні |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Функції VPN | L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Функції безпеки | Гостьовий доступ |
| Характеристики інтерфейсів | LAN 10/100/1000 Mbps x3, WAN 10/100/1000 Mbps x1 |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 + 2.4 (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Скорость LAN-портов | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 і більше |
| ТЕГИ | Потужні |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴








