
WiFi 5 маршрутизатор Cudy WR1200 дводіапазонний AC1200 (73-00514)
1 082 ₴
- В наличии
- Код: 73-00514
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дводіапазонний WiFi маршрутизатор 1200 Мбіт/с; чипсет MediaTek; 802.11ac/a/b/g/n; 867 Мбіт/с на 5 ГГц + 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц, 5 x 10/100 Мбіт/с портів (1 WAN, 4 LAN); режими WiFi-маршрутизатор / AP – точка доступу / репітер / WISP; 4 фіксовані антени 5 дБі; гостьова мережа; WPS; DDNS; VPN-клієнт; IPv6; протоколи віддаленого керування TR069 / TR098 / TR111 / TR181; живлення 12 В/1 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 221 / 134.6 / 27.9 мм

Дводіапазонний WiFi 5 маршрутизатор Cudy WR1200. Швидкість передачі 867 Мбіт/с на 5 ГГц + 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц, стандарт WiFi 802.11ac/a/b/g/n, 5 портів Ethernet 10/100 Мбіт/с (1 WAN, 4 LAN), 4 зовнішні антени 5dBi. Доступна ширина каналу: 20/40 МГц.
Застосування
WiFi-маршрутизатор – це мережевий пристрій, який використовується для направлення пакетів даних між комп'ютерами в мережі та мережами в принципі. Він також визначає та привласнює унікальну IP-адресу під'єднаним пристроям, забезпечує їхній захист і також може виконувати функцію бездротової точки доступу.
Ключові властивості
- Швидкість бездротової передачі становить 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц, бездротові стандарти IEEE 802.11/ac/n/a 5 ГГц і IEEE 802.11/n/b/g 2.4 ГГц.
- Інтерфейси: 1x 10/100 Мбіт/с WAN-порт, 4x 10/100 Мбіт/с LAN-порт.
- Доступна ширина каналу: 20/40 МГц.
- Робочі режими: WiFi-роутер / бездротова точка доступу / WiFi-розширювач – посилює слабкий сигнал, що надходить від іншої точки доступу / WISP – режим, за якого бездротовий порт роутера виступає у якості WAN-порта для підключення до глобальної мережі інтернет.
- 4 зовнішні антени з високим коефіцієнтом підсилення 5dBi підвищують чутливість маршрутизатора та створюють з'єднання на більшій відстані, забезпечуючи проникнення сигналу навіть крізь стіни.
- 8 Мбіт флеш-пам'яті + 64 Мбіт DDR оперативної пам'яті.
- Завдяки вбудованому VPN-клієнту (протоколи PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard), пристрій може легко встановити з'єднання з VPN-сервером для передачі всіх ваших онлайн даних і трафіку, одночасно захищаючи їх шифруванням, а також дозволяє використовувати VPN-підключення лише на потрібних вам пристроїв в мережі (XBOX, Playstation, ТВ тощо.)
- Динамічний DNS. Призначивши власне доменне ім'я IP-адресі домашнього маршрутизатора, функція DDNS буде автоматично оновлюватися при зміні домашньої IP-адреси. Сумісність з більш ніж 15 провайдерами DDNS.
- CustomDNS – дозволяє задати примусове використання сервером імен (наприклад, Google, CloudFlare) навіть для пристроїв, в яких немає можливості їх міняти (таких як телевізори), що покращить швидкість завантаження сайтів і дозволить обійти обмеження від провайдера.
- Просте шифрування безпеки бездротового зв'язку одним натисканням кнопки WPS.
- Вбудований брандмауер для захисту локальної мережі.
- Наявність гостьової мережі. Відокремлюйте гостьовий доступ від сімейної мережі. Підтримуйте високий рівень безпеки у вашій мережі, щоб захистити вашу конфіденційність під час роботи в інтернеті.
- Підтримуються CWMP-протоколи TR069 / TR098 / TR111 / TR181 для віддаленої конфігурації обладнання, оновлення ПЗ тощо.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-порти | — |
| WAN-порт | Ethernet |
| WAN-порти | Ethernet |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | — |
| Интерфейсы | LAN 10/100Mbps x 4, WAN 10/100Mbps x 1 |
| Інші функції | IPv6, DDNS, CustomDNS, WPS, Гостьова мережа |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11ac/a/b/g/n |
| Установка | Внутрішнє |
| Габарити (Д x Ш x В) | 221 х 134.6 х 27.9 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові режими роботи | Wisp, Репітер, Точка доступу |
| Дополнительные функции | WPS, DDNS, CustomDNS, VPN-клієнт, Гостьова мережа, Вбудований брандмауер, TR069 / TR098 / TR111 / TR181 |
| Додаткові характеристики | WPS, Гостьова мережа, DDNS, VPN-клієнт, IPv6 |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Кнопки керування | WPS |
| Коефіцієнт підсилення | 5 дБі |
| Комплект поставки | Блок живлення 12 В/1 |
| Конструкція антен | Незнімні |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Количество антенн | 4 |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Напряжение питания | 12 |
| Оперативная память | 64 Мб |
| Особенности | Підтримка VPN, Підтримка WPS, З віддаленим керуванням |
| Призначення роутера | Домашній, Офісний |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц, 867 Мбіт/с – 5 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard |
| Підтримка протоколів | DDNS, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, IPv6, DNS |
| Режимы работы | WISP, Маршрутизатор, Розширювач, Точка доступу |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 221 / 134.6 / 27.9 мм |
| Розміри, мм | 221 / 134.6 / 27.9 |
| Рівень комутації/маршрутизації | L3 |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AC1200 |
| Сховище пам'яті | 8 Мб |
| Тип антенны | Зовнішні |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Функції VPN | L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard |
| Функції безпеки | Гостьовий доступ, Протокол WPA, Протокол WPA-2 |
| Функції брандмауера | Вбудований брандмауер |
| Характеристики інтерфейсів | LAN 10/100Mbps x 4, WAN 10/100Mbps x 1 |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 + 2.4 (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Скорость LAN-портов | 10/100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1167 |
| ТЕГИ | Недорогі |
Информация для заказа
- Цена: 1 082 ₴







