
IP-відеокамера 12Mp Hikvision DS-2CD63C5G0E-IVS(B) f=2mm Fisheye, з 2 мікрофонами (99-00002781)
40 050 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00002781
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
12Mp IP Fisheye відеокамера з функціями відеоаналітики; матриця 1/1.7" CMOS; роздільна здатність 12 Mp (4000x3000); фіксований об’єктив f=2 мм; кут огляду 180° – настінне встановлення, 360° – стельове/настільне встановлення; ІЧ-підсвічування до 15 м; відеокомпресія H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+; 0.082 Люкс (F2.8) / 0 Люкс з ІЧ; мережа RJ45 1000M; ONVIF; живлення DC12V, PoE; 2 вбудовані мікрофони, динамік, 1 аудіовхід і 1 аудіовихід; 1 тривожний вхід / 1 вихід; MicroSD слот до 256 Гб; ступінь захисту IP67; габаритні розміри 167.4 / 152.8 / 55 мм; вага 1.4 кг
IP-відеокамера Hikvision DS-2CD63C5G0E-IVS(B) з роздільною здатністю 12 Мр, з фіксованим Fisheye об’єктивом з фокусною відстанню 2 мм і панорамним кутом огляду 360°. Відстань ІЧ-підсвічування до 15 м. Два вбудовані мікрофони і динамік. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Камеру Hikvision у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів не лише всередині, але й зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- IP-відеокамера оснащена об'єктивом з роздільною здатністю 12 Мп (4000x3000 пікселів) зі швидкістю запису 25 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/1.7″ CMOS. Монофокальний об’єктив з фокусною відстанню 2 мм.
- Панорамний кут огляду станвить складає 360°, якщо камеру встановлено на стелі або на столі, та 180° у разі встановлення на стіні.
- Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, перетин лінії, вхід та вихід з регіону, виявлення залишеного без нагляду багажу, переміщення предметів, виявлення аудіовинятків.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 15 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100/1000M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: два вбудовані мікрофони та динамік, наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, підтримка двох відеопотоків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F2.8 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1.4 кг |
| Виявлення об'єкта | 43 м |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Fisheye |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний кут огляду: 180° (кріплення на стіні), 360° (кріплення на стелі), 360° (кріплення на |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M/1000M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Микрофон | Да |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 12 Мп |
| Роздільна здатність камери | 12 Мп (4000x3000) |
| Розміри | 167.4 × 152.8 × 55 мм |
| Розміри, мм | 167.4 × 152.8 × 55 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.082 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2 мм |
| Швидкість затвора | 1 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 40 050 ₴

