
IP PTZ-відеокамера 4Mp Dahua DH-SD6AL445XA-HNR f=3.95-177.7mm 45x, з детекцією облич (99-00013989)
99 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00013989
IP PTZ-відеокамера Dahua DH-SD6AL445XA-HNR з моторизованим об’єктивом з роздільною здатністю 4 Мр, з фокусною відстанню 3.95-177.7 мм і кутом огляду 360°, оптичний зум 45x. Відстань ІЧ та лазерного підсвічування до 550 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як детекція облич, захисту периметру, класифікація людей/транспортних засобів, SMD, автотрекінг тощо. Можливе живлення через Hi-PoE. Камера для зовнішнього встановлення, клас захисту IP67.
Застосування
Завдяки потужному оптичному зуму і точному PTZ (панорамування / нахил / зум), ця камера є універсальним рішенням для відеоспостереження на великих відстанях для зовнішнього застосування. Разом з інфрачервоним підсвічуванням і технологією Starlight, камера є ідеальним рішення для роботи в темряві і при слабкому освітленні. Камера поєднує в собі механічний ІЧ-фільтр з режимом «день/ніч», що забезпечує найвищу якість зображення при змінному освітленні протягом дня, і функцію True WDR для застосування в умовах прямого сонячного світла або відблисків.
Ключові властивості та можливості
- PTZ-камера оснащена об'єктивом з 45-кратним оптичним зумом і 16-кратним цифровим зумом, здатна передавати деталізоване зображення з роздільною здатністю 2560x1440 за швидкістю 25 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 3.95-177.7 мм.
- Технологія наднизької освітленості Starlight від Dahua забезпечує найкращу в своєму класі світлочутливість, фіксуючи деталі кольору при слабкому освітленні до 0.005 люкс. Камера використовує набір оптичних функцій для балансування світла по всій сцені, що забезпечує чітке зображення в темному середовищі.
- Камера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, виявлення облич, захист периметру, автотрекінг тощо.
- Детекція обличчя. Підтримує виявлення 6 атрибутів і 8 виразів обличчя: стать, вік, окуляри, вираз обличчя (гнів, смуток, відраза, страх, здивування, спокій, щастя і розгубленість), маска, борода. Камера також підтримує налаштування вигляду обличчя: повне зображення обличчя, однодюймове фото. Три види знімків: знімок у реальному часі, пріоритет знімку, пріоритет якості.
- Захист периметра: підтримує такі функції відеоаналітики як перетин лінії, вхід/вихід із зони, залишені/відсутні предмети, класифікація транспортний засіб/людина. Автоматична фільтрація хибних тривог, спричинених тваринами, шелестом листя, яскравим світлом тощо дозволяє системі виконувати додаткове розпізнавання цілей, підвищуючи точність сигналу тривоги.
- Завдяки алгоритму глибокого навчання Dahua SMD PLUS (інтелектуальна детекція руху) фільтрує тривогу при виявленні руху, викликану сторонніми об'єктами, і ефективно розпізнає людей і транспортні засоби, надсилаючи сигнал тривоги в разі вторгнення.
- Смарт трекінг – автовідстеження. Ця функція керує панорамуванням, нахилом і зумом камери, щоб автоматично відстежувати об'єкт у русі та утримувати його в кадрі. Функцію відстеження можна запускати вручну або автоматично за визначеними правилами. Коли правило спрацьовує, камера автоматично збільшує масштаб і відстежує визначену ціль автоматично.
- Спрацювання за подією: виявлення руху, несанкціоноване втручання у відео, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ та порушення цілісності даних.
- Метадані відео: підтримує захоплення зображень людей, транспортних засобів і немоторизованих транспортних засобів.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ та лазерне підсвічування до 550 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.
- Кут обертання складає 360° з регульованою швидкістю 0.1~200°/сек, попередньо встановлено 240°/сек; кут нахилу від -20° до +90° з регульованою швидкістю 0.1~120°/сек, попередньо встановлено 200°/сек; автоматичне перевертання на 180°. 300 попередніх налаштувань, 8 турів, до 32 пресетів для кожного туру.
- Камера забезпечує яскраві зображення навіть за найінтенсивнішого контрастного освітлення, використовуючи провідну в галузі технологію широкого динамічного діапазону (WDR). Для зйомки в умовах як яскравого, так і слабкого освітлення, які швидко змінюються, True WDR (120 дБ) оптимізує одночасно яскраві та темні ділянки сцени, щоб забезпечити придатне для використання відео.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100Base-T.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC36V. Підтримка технології Hi-PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, сім тривожних входів та два виходи для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| Smart функції | SMD, Виявлення облич, Класифікація цілей, Перетин лінії, Смарт трекінг |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1 вих |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 6.8 кг |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 550 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | DC36В/2.23A |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 70.3°–1.8°; В: 37°–1°; Д: 69.3°–2° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -20 ° ~ + 90 ° |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Оптичний зум | 45x |
| Основні функції обробки | Маскування до 24 зон, до 8 зон одночасно |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Потужність споживання | 36 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS; Easy4ip; IVSS |
| Підтримка PoE | Hi-PoE |
| Підтримка браузерів | IE7+; Chrome 42+; Firefox 52+; Safari |
| Робоча температура | –40°C - 70°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 382 × Φ240 мм |
| Розміри, мм | 382 × Φ240 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Серія | WizMind |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G&T; CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 7 / 2 |
| Фокусна відстань | 3.95-177.7 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1/CIF 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 200°/с; нахил: 0.1° - 120°/с |
- Ціна: 99 450 ₴

