
HDCVI-відеокамера 2Mp Dahua DH-HAC-HFW1200TLMP-IL-A f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (99-00013750)
1 755 ₴
- В наличии
- Код: 99-00013750
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp HDCVI-відеокамера; матриця 2 MP CMOS; роздільна здатність 2Mp (1920*1080); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 102° горизонтальний, 60° вертикальний; LED-підсвічування до 40 м та ІЧ-підсвічування до 80 м; чутливість 0.01 Люкс @F2.0, 0 Люкс з підсвічуванням; живлення DC12V, споживання 4 Вт; вбудований мікрофон, 1 аудіовхід; ступінь захисту IP67; габаритні розміри 198.4 / 80.2 / 76.2 мм; вага 290 г
HDCVI-відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1200TLMP-IL-A з роздільною здатністю 2Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 102°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 80 м, відстань LED-підсвічування до 40 м. Вбудований мікрофон.
Застосування
Циліндричну камеру Dahua у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Ця бюджетна камера підходить для використання у приватних будинках, ЖК та невеликих офісах.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 2 Мп (1920*1080 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 2 MP CMOS.
- Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 80 м та світлодіодне – до 40 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Завдяки інтелектуальному механізму подвійного освітлення камера автоматично вмикає біле світло, коли функція захисту периметру Perimeter Protection/SMD Plus на відеореєстраторі AI XVR виявляє ціль у зоні дії правил, щоб отримати чіткі та яскраві зображення. Коли ціль залишає зону дії правила, камера автоматично перемикається з білого світла на інфрачервоне, щоб значно зменшити світлове забруднення.
- Екранне OSD-меню пропонує безліч функцій для налаштування зображення та моніторингу, таких як режим підсвічування, режим день/ніч, баланс білого, маска конфіденційності та виявлення руху.
- Передова технологія 3DNR зменшує шум на зображенні, практично не впливаючи на його чіткість, особливо в умовах поганого освітлення.
- Напруга живлення DC 12 В, споживання 4 Вт.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 290 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 290 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Виявлення об'єкта | 41 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м – LED, 80 м – ІЧ |
| Додаткові характеристики | BLC, DWDR, 3D-DNR, HLC, OSD-меню, Perimeter Protection/SMD Plus |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C - +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 60° |
| Угол обзора по горизонтали | 102° |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 60°; Д: 129° |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0 ° - 90 ° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0 ° - 360 ° |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | 12 В DC |
| Рабочая температура | –40 °C - +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 198.4 х 80.2 х 76.2 мм |
| Розміри, мм | 198.4 × 80.2 × 76.2 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | з мікрофоном |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 755 ₴

