
HDCVI-відеокамера 5Mp Dahua DH-HAC-HFW1500CLP-IL-A f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (99-00013751)
1 890 ₴
- В наличии
- Код: 99-00013751
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp HDCVI-відеокамера; матриця 5 MP CMOS; роздільна здатність 5Mp (2880*1620); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 106° горизонтальний, 56° вертикальний; LED-підсвічування до 20 м та ІЧ-підсвічування до 20 м; чутливість 0.05 Люкс @F1.6, 0 Люкс з підсвічуванням; живлення DC12V, споживання 4.5 Вт; вбудований мікрофон; ступінь захисту IP67; габаритні розміри 163.4 / 69.7 / 70 мм; вага 190 г
HDCVI-відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1500CLP-IL-A з роздільною здатністю 5Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 106°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 20 м, відстань LED-підсвічування до 20 м. Вбудований мікрофон.
Застосування
Циліндричну камеру Dahua у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Ця бюджетна камера підходить для використання у приватних будинках, ЖК та невеликих офісах.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 5 Мп (2880*1620 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 5 MP CMOS.
- Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 20 м та світлодіодне – до 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Завдяки інтелектуальному механізму подвійного освітлення камера автоматично вмикає біле світло, коли функція захисту периметру Perimeter Protection/SMD Plus на відеореєстраторі AI XVR виявляє ціль у зоні дії правил, щоб отримати чіткі та яскраві зображення. Коли ціль залишає зону дії правила, камера автоматично перемикається з білого світла на інфрачервоне, щоб значно зменшити світлове забруднення.
- Екранне OSD-меню пропонує безліч функцій для налаштування зображення та моніторингу, таких як режим підсвічування, режим день/ніч, баланс білого, маска конфіденційності та виявлення руху.
- Камера оснащена вбудованим мікрофоном задля запису не лише відео, але і звуку.
- Напруга живлення DC 12 В, споживання 4.5 Вт.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 190 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 190 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 5 MP CMOS |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | BLC, DWDR, HLC, 2D-DNR, 8 зон маскування, Perimeter Protection/SMD Plus |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Локальний доступ, Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 56° |
| Угол обзора по горизонтали | 106° |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0° - 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0° - 360° |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | 12 В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 163.4 х 69.7 х 70.0 мм |
| Розміри, мм | 163.4 × 69.7 × 70 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | з мікрофоном, ІК камери, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Частота запису | 25 кадр/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴

