
Джерело безперебійного живлення під зовнішній акумулятор Ritar SK-800VA (500W) з правильною синусоїдою
6 830 ₴
- Нет в наличии
- Код: 001-0166
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 800 ВА/500 Вт; вхідна напруга АС 145-275 В; вихідна напруга АС 230 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 12 В; максимальний струм заряду 15 А; 2 розетки; розміри 180 / 320 / 240 мм; вага 7.2 кг
Джерело безперебійного живлення Ritar SK-800VA (500W), лінійно-інтерактивне, під зовнішню акумуляторну батарею DC 12 В, потужністю 800 ВА / 500 Вт, з правильною синусоїдою, LCD-дисплей, 2 розетки Schuko (Євро), підходить для котлів.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне ДБЖ з правильною синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 800 ВА / 500 Вт, вихідна напруга AC 230 В.
- Широкий діапазон вхідної напруги AC 145-275 В, вхідна частота 50/60 Гц.
- Підключення зовнішньої акумуляторної батареї напругою DC 12 В.
- Струм заряду до 15 А.
- Ефективність АС/АС 95%.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 4 мс.
- Можливість навантаження 110-130% протягом 30 секунд.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи і батареї.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей, перенапруги, низької напруги.
- Заряджання акумуляторів в автономному режимі, якщо ДБЖ вимкнене.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Бренд | Ritar |
| Вес | 7.2 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Максимальний струм заряду | 15 А |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Мощность | 800 ВА / 500 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 180 / 320 / 240 мм |
| Розміри, мм | 180 / 320 / 240 |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, повного розряду батарей, перенапруги, низької напруги |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 6 830 ₴


