
Тепловізійний монокуляр Dahua PFI-R435 (99-00015780)
57 150 ₴
- В наличии
- Код: 99-00015780
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тепловізійний монокуляр; роздільна здатність 384x288; розмір пікселя 12 мкм; фокусна відстань тепловізійного детектора 35 мм; кут огляду горизонтальний 7.8°, вертикальний 5.9°; цифровий зум 1-8х; відстань спостереження до 1800 м; дисплей 0.41" 1440x1080; підтримка Wi-Fi; живлення від літієвої акумуляторної батареї 3200 мАг, до 7.5 годин роботи, або DC 5 В; локальна пам'ять 32 Гб; інтерфейс USB Type-C; робоча температура від -30°C до +50°C; клас захисту IP67; розміри 199.8 / 64.7 / 69.6 мм; вага 400 г
Тепловізійний монокуляр Dahua PFI-R435 з роздільною здатністю 384x288, розмір пікселя 12 мкм, фокусна відстань 35 мм. Відстань спостереження до 1800 м.
Застосування
Завдяки тепловізійній чутливості до 30 мК цей тепловізійний монокуляр здатен виявляти навіть найменші температурні відмінності, що робить його ідеальним для використання в системах спостереження, пошуково-рятувальних роботах і на полюванні. Пристрій має дальність виявлення до 1800 м, що дозволяє отримувати тепловізійні зображення віддалених об'єктів з надзвичайною чіткістю.
Ключові властивості та можливості
- Модель з фокусною відстанню 35 мм і термодатчиком із роздільною здатністю 384x288 пікселів. Цифровий зум 1-8x.
- OLED-дисплей 0.41" 1440х1080 пікселів з якісною картинкою.
- Велика дальність виявлення цілі до 1800 м.
- 6 палітр тепловізійних зображень (гарячий білий / гарячий чорний / червоне залізо / тривога / смарагдовий / бурштиновий) з комфортним візуальним сприйняттям для роботи в різних середовищах і погодних умовах.
- Підтримує віддалене керування через мобільний застосунок завдяки WiFi Hot Spot.
- Функція Hot Track – відстеження гарячої точки з найвищою температурою.
- Можливість робити фото- та відеозапис.
- Вбудована пам’ять EMMC обсягом 32 ГБ.
- Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 3200 мАг забезпечує до 7.5 годин роботи. Можливість зовнішнього живлення напругою 5 В через інтерфейс USB Type-C.
- Наднизьке енергоспоживання.
- Захист від води та пилу за стандартом IP67.
- Легкий, вагою до 400 г, та зручний у використанні тепловізор.
- До тепловізійного монокуляра додається спеціальне кріплення, що дозволяє встановити пристрій на РПС – ремінно-плечова система / лямки / ручки / ремінь / систему MOLLE.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Hot Track | Да |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C, WiFi |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вес | 400 |
| Відстань спостереження | 1800 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | 0.41" OLED |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.41 дюймів OLED, 1440 × 1080 |
| Додаткові характеристики | 6 палітр, Hot Track, Вбудована пам'ять 32 Гб, Наднизьке енергоспоживання |
| Діаметр передньої лінзи | — |
| Діяльність ідентифікації | 1800 |
| Питание | Акумулятор, По USB |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Захист | Водонепроникність |
| Класс защиты | IP67 |
| Комплектация | Спеціальне кріплення для РПС (ремінно-плечова система / лямки / ручки / ремінь / система MOLLE) |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 7.8°; В: 5.9° |
| Локальне сховище | 32 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Максимальна оптична кратність | 1 |
| Матриця | Неохолоджуваний фокальний детектор на основі оксиду ванадію |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджуваний фокальний детектор на основі оксиду ванадію |
| Мінімальна дистанція фокусування | — |
| Мінімальна оптична кратність | 1 |
| Особенности | Можливість відеозапису |
| Палітра | Alarm, Amber, Black hot, Emerald, Red iron, White hot |
| Поле зрения | 7.8x5.9 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Режимы работы | Фото, Відео, Відстеження (Hot Track), Віддалене керування (Wi‑Fi) |
| Рабочая температура | Від –30 °C до +50 °C |
| Роздільна здатність дисплея | 1440x1080 |
| Разрешение матрицы | 384x288 |
| Розмір пікселя | 12 |
| Розміри | 199.8 мм × 64.7 мм × 69.6 мм |
| Розміри, мм | 199.8 × 64.7 × 69.6 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Температурний діапазон | Від –30 °C до +50 |
| Теплова чутливість (NETD) | Менше 30 мK F=1.0 |
| Тип устройства | Тепловізійний монокуляр |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Цифровое увеличение | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Время автономной работы | 7.5 |
| Время работы от батареи | 7.5 годин |
| Чутливість до теплового випромінювання | 30 |
Информация для заказа
- Цена: 57 150 ₴



