
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-7192WM(H) Starlight White f=3.6mm (75-00180)
1 286 ₴
- В наличии
- Код: 75-00180
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (18 світлодіодів); матриця 1/2.8" IMX307LQR + NVP2441H Starlight; об'єктив f=3.6 мм (3Мр); чутливість 0.0001 Lux/F1.2, (День) 0 Lux з ІЧ; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR, живлення DC12V/450mA; антивандальний металевий корпус; ступінь захисту IP66; габаритні розміри 200 / 66 / 66 мм; колір корпусу білий
MHD-відеокамера Light Vision VLC-7192WM(H) Starlight White для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю Full HD 2 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 25 м. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP66.
Застосування
Циліндричну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-7192WM(H) Starlight Graphite у металевому корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів як всередині, так і зовні будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/2.8" IMX307LQR+NVP2441H Starlight, з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080 пікселів).
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 25 м (18 світлодіодів) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | IMX307LQR+NVP2441H Starlight |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Додаткові характеристики | MHD (AHD/TVI/CVI/CVBS), OSD, 3D DNR, DWDR, механічний ІЧ-фільтр, антивандальний корпус, Starlight |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Пульт ДК |
| Класс защиты | IP66 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість ІЧ-світлодіодів | 18 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0001 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча вологість | 20% ~ 80 |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 200 х 66 х 66 |
| Розміри, мм | 200 / 66 / 66 |
| Світлочутливість | 0.0001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
Информация для заказа
- Цена: 1 286 ₴



