
IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9453E3B-A (D/AZ/PE/AR7) f=7-22mm з мікрофоном (77-00340)
13 907 ₴
- В наличии
- Код: 77-00340
IP-відеокамера TVT TD-9453E3B-A (D/AZ/PE/AR7) з вбудованим мікрофоном, з роздільною здатністю 5Мр, з фокусною відстанню 7-22 мм і горизонтальним кутом огляду 41.4-16.6°. Відстань ІЧ-підсвічування до 100 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення облич, вторгнення в зону, що охороняється, класифікація цілей тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Циліндричну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 5 Мп (2592*1944 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має моторизований об’єктив з фокусною відстанню f=2.8-12 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики:
- виявлення та захоплення облич;
- захист периметру: перетин лінії, вхід/вихід з регіону, вторгнення у зону під охороною з класифікацією людина / транспортний засіб / немоторний транспортний засіб;
- статистика: підрахунок цілей, теплова карта;
- виявлення порушень у відео: зміни сцени, розмиття та кадрування відео;
- інші події: виявлення зниклих/залишених предметів, скупчення людей.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування дальністю до 100 м дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу, одного аудіовиходу та вбудованого мікрофону, 1 тривожний вхід та 1 тривожний вихід, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Класифікація цілей, Підрахунок цілей |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, BNC, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 100 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1.04 кг |
| Вага в упаковці | 1.04 кг |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Видеовыход | 1 CVBS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Додаткові характеристики | NDAA, PoE, ONVIF |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 30.6-12.5° |
| Угол обзора по горизонтали | 41.4-16.6° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Модель корпуса | CR34C |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 30.6-12.5° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 7-22 мм |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 41.4-16.6° |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP, PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),QoS |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | < 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2592x1944 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 278.3 х 100.2 х 88.7 мм |
| Розміри, мм | 278.3 / 100.2 / 88.7 |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Серия | E |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 7-22 мм |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
- Цена: 13 907 ₴


