Шафа 19" висотою 20U Voltsmile RPC cabinet – це обладнання для швидкого встановлення і підключення акумуляторної системи накопичення енергії, що включає себе шкаф для встановлення акумуляторних батарей RPC-V10 з максимальним струмом для вбудованої панелі постійного струму 350 А та систему підключення кабелів живлення, передачі даних і заземлення. Максимальна кількість акумуляторних батарей у шафі – 6. Акумуляторні батареї та кабелі підключення до комплекту не входять – їх слід придбати окремо.
Застосування
Система RPC – швидкого підключення – від Voltsmile дозволяє встановити і підключити просту у використанні домашню систему накопичення енергії всього за декілька хвилин.
Незалежно від того, чи є ви професійним монтажником, чи звичайним користувачем, ви можете швидко та легко встановити домашню систему акумуляторних батарей. Завдяки вбудованим шинам та інтегрованій системі електропроводки встановлення відбувається за принципом plug&play – «підключи і працюй».
Ключові властивості
- Сумісність з акумуляторними батареями RPC-V10, які купуються окремо.
- Максимальна кількість акумуляторних батарей у шафі – 6.
- Габаритні розміри шафи: висота 20U, ширина 19" – 600 / 630 / 1110 мм, вага 66.8 кг.
- Максимальний струм для вбудованої панелі постійного струму 350 А.
- Система швидкого підключення живлення, кабелів для передачі даних та заземлення.
- Легке встановлення і підключення plug&play.
- Додаткова проводка не потрібна, що також економить ваш час і гроші.
- Шафа встановлюється на підлозі, має зручні коліщатка для переміщення.
Акумуляторні батареї та кабелі підключення до комплекту не входять – їх слід придбати окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Voltsmile |
| Вес | 66.8 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Черный |
| Монтаж | Напольный |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 600 / 630 / 1110 мм |
| Розміри, мм | 600 / 630 / 1110 |
| Серия | RPC |
| Тип устройства | Шафа |
- Цена: 29 240 ₴





