Гібридний трифазний високовольтний інвертор Deye SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2 20kW, EU версія, IP65 з номінальною потужністю 20 кВт (максимальна короткочасна потужність 22 кВт), з 2 вбудованими MPPT-контролерами та з вбудованим зарядним пристроєм. Може підключатися до акумуляторних батарей системи накопичення енергії. Діапазон напруги від сонячних панелей 150-850 В. Напруга акумуляторної батареї 160-700 В, підтримка заряду акумуляторних батарей типу Li-ion, максимальний струм заряду 37 А / розряду 37 А. Вихідна напруга 230/400 В, ККД більше 97 %.
Застосування
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та промислове обладнання.
Гібридні інвертори Deye можуть підключатися до системи накопичення енергії. Високовольтні інвертори підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції, а також для живлення медичної техніки, об’єктів інфраструктури, промислових двигунів високої потужності, серверних комплексів, на будівництві.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 20 кВт, максимальна короткочасна потужність 22 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор трифазний – універсальний, оскільки подає на виході електроенергію напругою 230/400 В, що підходить не лише для побутових приладів, але й для промислового обладнання. Коефіцієнт корисної дії – вище 97 %.
- Високовольтний інвертор підтримує підключення акумуляторних батарей більшої ємності, що забезпечує більш тривалий час безперебійної роботи; та менший струм заряду/розряду: це знижує термічне навантаження на акумуляторну батарею та збільшує термін її експлуатації; зменшує втрати енергії, що поліпшує ККД інвертора; зменшує розміри та вагу кабелів для підключення інвертора до АКБ, що призводить до менших витрат на підключення.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду 37 А / струмом розряду 37 А.
- Напруга акумуляторної батареї – 160-700 В. Працює з акумуляторними батареями літій-іонного типу.
- Два вбудовані MPPT-контролери (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей, з можливістю керування сонячними батареями максимальною потужністю 26000 Вт.
- Універсальний виділений роз’єм Smart Load з вбудованою автоматикою можна використовувати для підключення генератора. Smart Load дозволяє розподіляти електричне навантаження залежно від пріоритету, що встановлює користувач, забезпечуючи більш ефективне використання електроенергії.
- Сенсорний кольоровий РК-дисплей для налаштування та відображення стану роботи.
- Комунікаційні інтерфейси: CAN, RS485, RS232.
- Декілька режимів роботи: від мережі / автономний / у якості ДБЖ.
- Можна обрати пріоритет для заряду акумуляторної батареї від змінного струму / сонячної енергії / генератора.
- Автоматичний перезапуск при відновленні змінного струму зовнішньої мережі.
- Функція обліку часу використання інвертора.
- Захист від перевантаження, перегріву, короткого замикання.
- Настінний монтаж.
- Клас захисту корпусу IP65 дозволяє встановлювати пристрій як всередині приміщень, так і зовні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485 |
| Бренд | Deye |
| Вес | 30.5 кг |
| Выходное напряжение | 220 В, 400 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 170-280 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 97 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная мощность | 22 кВт |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 160-700 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Мощность | 20 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 638 / 408 / 237 мм |
| Розміри, мм | 638 / 408 / 237 |
| Ток заряда | 37 А |
| Струм розряду | 37 А |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 8 мс |
- Цена: 142 068 ₴





