Адресна виносна панель індикації для роботи в адресній пожежній системі Tiras PRIME A; підключення до адресного інтерфейсу; 32 індикатори стану системи; вбудований ізолятор короткого замикання; зумер; зовнішнє джерело живлення 12/24 В; ступінь захисту корпусу IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 270 / 200 / 50 мм
Адресна виносна панель індикації Tiras AM-IND з 32 індикаторами, для роботи в системі Tiras PRIME A. Підключається до адресного інтерфейсу.
Застосування
Адресна панель призначена для відображення стану до 32-х компонентів системи – зон, груп, входів та виходів.
Ключові властивості
- 32 індикатори стану системи.
- Підключення до адресного інтерфейсу.
- Вбудований ізолятор короткого замикання.
- Зумер.
- Можливість підпису індикаторів.
- Живлення від зовнішнього джерела живлення 12/24 В.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Модулі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Канали зв'язку | Адресний інтерфейс |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 32 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Вбудований ізолятор короткого замикання, Зумер, Можливість підпису індикаторів, Підключення до адресного інтерфейсу |
| Протокол связи | Tiras PRIME A |
| Робоча напруга | 12/24 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | Живлення 12/24 В, адресний інтерфейс |
| Розміри | 270 х 200 х 50 |
| Розміри, мм | 270 / 200 / 50 |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Tiras PRIME A |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Візуальні, Звукові |
| Тип устройства | Адресна панель індикації |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 6 744 ₴



