
Адресна виносна панель керування та індикації Tiras AM-BTN на 16 кнопок керування і 32 індикатори (14-00121)
7 224 ₴
- Нет в наличии
- Код: 14-00121
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Адресна виносна панель керування та індикації для роботи в адресній пожежній системі Tiras PRIME A; підключення до адресного інтерфейсу; 16 кнопок керування; 32 індикатори стану системи; вбудований ізолятор короткого замикання; зумер; зовнішнє джерело живлення 12/24 В; ступінь захисту корпусу IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 270 / 200 / 50 мм
Адресна виносна панель керування та індикації Tiras AM-BTN з 16 кнопками керування та 32 індикаторами, для роботи в системі Tiras PRIME A. Підключається до адресного інтерфейсу.
Застосування
Адресна панель призначена для ручного керування протипожежною автоматикою налаштованою користувачем у вигляді сценаріїв у ППКП. Може запускати водяне пожежогасіння, димовидалення, керування насосами тощо.
Ключові властивості
- 16 кнопок керування та 32 індикатори стану системи.
- Підключення до адресного інтерфейсу.
- Вбудований ізолятор короткого замикання.
- Зумер.
- Можливість підпису індикаторів.
- Живлення від зовнішнього джерела живлення 12/24 В.
- Захист від несанкціонованого доступу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Контролер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Канали зв'язку | Адресний інтерфейс |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Вбудований ізолятор короткого замикання, Зумер, Можливість підпису індикаторів, Захист від несанкціонованого доступу |
| Протокол связи | Адресний інтерфейс |
| Робоча напруга | 12/24 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | Живлення 12/24 В, Адресний інтерфейс |
| Розміри | 270 х 200 х 50 |
| Розміри, мм | 270 / 200 / 50 |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Tiras PRIME A |
| Тип установки | Наружний |
| Тип повідомлень/оповіщень | Зумер |
| Тип устройства | Адресна панель керування |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 7 224 ₴


