
IP-відеокамера поворотна з WiFi 5Mp Light Vision VLC-5156ID f=3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (75-00174)
815 ₴
- В наличии
- Код: 75-00174
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-5156ID з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту до 340°, кут нахилу до 68.5°, відеокодек H.265/H.264. ІЧ-підсвічування до 12 м + LED-підсвічування до 12 м. Вбудований PIR-датчик із виявленням руху до 10 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує автоматичне відслідковування людини. Живлення DC 5 В/1.5 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-5156ID можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 5 Мп, максимальна роздільна здатність 2880*1620 пікселів, відеостиснення H.265/H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
- Кут повороту до 340°, кут нахилу до 68.5°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 20°/сек.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 12 м та білому LED-підсвічуванню до 12 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Вбудований PIR-датчик виявляє рух перед камерою на відстані до 12 метрів, кут виявлення 72°. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо. Підтримує запис у хмарний сервіс за спрацюванням тривоги.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Підтримує автоматичне відслідковування людини.
- Живлення камери DC 5 В/1.2 А, блок живлення у комплекті DC5В/1.5A.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 165 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 12 |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 І H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 12 м – ІЧ, 12 м – LED |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Вбудований PIR-датчик, автотрекінг, двостороннє аудіо |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP55 |
| Комплектация | Блок живлення DC5В/1.5A |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 68.5° |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 68.5° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 340° |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча напруга | DC 5 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 78 х 78 х 112 мм |
| Розміри, мм | 78 / 78 / 112 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP55 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, Wi-Fi камери, з мікрофоном, з картою пам'яті, камера відеоспостереження з датчиком руху, ИК камери |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
- Цена: 815 ₴





