
IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp Light Vision VLC-9256WIA f=4mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (75-00175)
1 672 ₴
- В наличии
- Код: 75-00175
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9256WIA з кронштейном для монтажу, з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 4 мм, кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°, відеокодек H.265/H.264. ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 15 м. Інтелектуальний запис у разі виявлення людини. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення DC 12 В. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9256WIA можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 5 Мп, максимальна роздільна здатність 2880*1620 пікселів, відеостиснення H.265/H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 4 мм.
- Кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 20°/сек.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м та білому LED-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Ведеться запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини.
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Підтримка режиму AP – точка доступу.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
- Живлення камери DC 12 В/0.8 А, блок живлення у комплекті DC12В/2А.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 445 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц |
| Вид | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | Light Vision, 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | ONVIF, P2P, AP режим, Виявлення людини, Двосторонній аудіозв'язок, Інтелектуальний запис |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Кронштейн, Блок живлення DC12В/2А |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по горизонтали | 72° |
| Кути огляду | 72° |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 80° |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 80° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований, 4 мм |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 270° |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 150 х 150 х 109 мм |
| Розміри, мм | 150 / 150 / 109 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За часом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, Wi-Fi камери, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
- Цена: 1 672 ₴










