
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-2292WI f=4mm (75-00177)
1 045 ₴
- В наличии
- Код: 75-00177
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp вулична IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1920*1080 пікселів; відеокодек H.264; об'єктив f=4 мм; ІЧ-підсвічування 15 м; віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCamPro); порт Ethernet RJ45 10/100M, підтримка протоколу обміну даних TCP/IP; підтримка ONVIF; запис відео на карту micro SD (до 128 Гб); живлення 12В/0.5А, блок живлення у комплекті DC12В/2A; клас захисту IP66; пластиковий корпус; розміри 166 / 62 / 62 мм, вага 255 г
IP-відеокамера Light Vision VLC-2292WI з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 4 мм, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 15 м. Живлення DC 12 В. Запис на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Підтримка протоколу ONVIF. Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 IP-відеокамеру Light Vision VLC-2292WI можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +55°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 4 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Порт Ethernet RJ45 10/100M, підтримка протоколу обміну даних TCP/IP.
- Завдяки підтримці протоколу ONVIF відеокамера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників.
- Живлення камери DC 12 В/0.5 А, блок живлення у комплекті DC12В/2A.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | RJ45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 15 м |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 255 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +55 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | блок живлення у комплекті DC12В / 2A. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Можливість нічної зйомки, Для вулиці |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | 166 х 62 х 62 |
| Розміри, мм | 166 / 62 / 62 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | Android 7.0 і вище, iOS 8 і вище |
| Совместимость | - |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Формат видео | H.264 |
Информация для заказа
- Цена: 1 045 ₴






