
IP-відеокамера поворотна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-5292ID10Z f=3.6-12mm з мікрофоном (75-00176)
900 ₴
- В наличии
- Код: 75-00176
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-5292ID10Z з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з подвійним об’єктивом, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6+12 мм, кут повороту до 340°, кут нахилу до 72°, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 12 м. Вбудований PIR-датчик із виявленням руху до 10 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує автоматичне відслідковування людини. Живлення DC 5 В/0.7 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Пластиковий корпус, клас захисту IP55, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-5292ID10Z можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп (1920*1080 пікселів), подвійний об’єктив, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена подвійним об'єктивом 3.6+12 мм.
- Кут повороту до 340°, кут нахилу до 72°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 25°/сек.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 12 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Вбудований PIR-датчик виявляє рух перед камерою на відстані до 12 метрів, кут виявлення 72°. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо. Підтримує запис у хмарний сервіс за спрацюванням тривоги.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Підтримує автоматичне відслідковування людини.
- Живлення камери DC 5 В/0.7 А, блок живлення у комплекті DC5В/1.5A.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Micro SD, Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 12 м |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вес | 200 |
| Вид | — |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Двосторонній аудіозв’язок; автоматичне відслідковування людини; PIR-датчик до 12 м; запис у хмарний сервіс; підтримка застосунку CareCamPro |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP55 |
| Комплектация | Камера, блок живлення |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 72° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 72° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 340° |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча напруга | DC 5 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/4″ |
| Розміри | 82 х 82 х 121 мм |
| Розміри, мм | 82 / 82 / 121 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP55 |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище, iOS 10 і вище |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6+12 мм |
| Формат видео | H.264 |
- Цена: 900 ₴





