
Блок живлення Mustang Energy PS-1201W 12V/1A вологозахищений IP67 (43-00101)
271 ₴
- В наличии
- Код: 43-00101
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення, вологозахищений; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А, вихідна потужність 12 Вт; вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; клас захисту IP67; розміри 50 / 48 / 25 мм
Імпульсний блок живлення Mustang Energy PS-1201W вологозахищений, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А, вихідна потужність 12 Вт. Клас захисту корпусу IP67.
Ключові властивості
- Імпульсний водонепроникний блок живлення.
- Вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 1 А.
- Вихідна потужність 12 Вт.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Клас захисту корпусу IP67, розміри 50 / 48 / 25 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 1 А |
| Входное напряжение | AC 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительно | Вологозахищений, Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження, Клас захисту IP67 |
| Діапазон вхідної напруги | 100-240 |
| Живлення материнської плати | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Кількість SATA роз'ємів | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | — |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | — |
| Максимальный уровень шума | — |
| Максимальні навантаження | 12 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особливі властивості | — |
| Мощность | 12 |
| Підтримка 80 PLUS | — |
| Роз'єм живлення процесора | — |
| Розміри | 50 / 48 / 25 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 50 х 48 х 25 |
| Розміри, вага | 50 х 48 х 25 |
| Розміри, мм | 50 / 48 / 25 |
| Система охлаждения | — |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP), Захист від перевантаження (OLP) |
| Тип | Внешний |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Форм-фактор БЖ | — |
Информация для заказа
- Цена: 271 ₴


