Імпульсний блок живлення, вологозахищений; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1.5 А, вихідна потужність 18 Вт; вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; клас захисту IP67; розміри 50 / 48 / 25 мм
Імпульсний блок живлення Mustang Energy PS-12015W вологозахищений, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1.5 А, вихідна потужність 18 Вт. Клас захисту корпусу IP67.
Ключові властивості
- Імпульсний вологозахищений блок живлення.
- Вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 1.5 А.
- Вихідна потужність 18 Вт.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Клас захисту корпусу IP67, розміри 50 / 48 / 25 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 1.5 А |
| Входное напряжение | AC 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 50 / 48 / 25 мм |
| Розміри, мм | 50 / 48 / 25 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴



