Імпульсний блок живлення, вологозахищений; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2 А, вихідна потужність 24 Вт; вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; клас захисту IP67; розміри 61 / 59 / 30 мм
Імпульсний блок живлення Mustang Energy PS-1202W вологозахищений, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2 А, вихідна потужність 24 Вт. Клас захисту корпусу IP67.
Ключові властивості
- Імпульсний вологозахищений блок живлення.
- Вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 2 А.
- Вихідна потужність 24 Вт.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Клас захисту корпусу IP67, розміри 61 / 59 / 30 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Mustang Energy |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 2 А |
| Входное напряжение | AC 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 61 / 59 / 30 мм |
| Розміри, мм | 61 / 59 / 30 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
Информация для заказа
- Цена: 367 ₴



