
IP-відеореєстратор 4-канальний 8Mp TVT TD-3004H1-4P-B1-B з 4 портами PoE (77-00327)
4 388 ₴
- В наличии
- Код: 77-00327
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4-канальний мережевий відеореєстратор з 4 портами PoE, з максимальною роздільною здатністю 8MP; відеокодек H.265+, H.265S, H.265, H.264; запис: 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps; вхідний/вихідний потоки 40Mbps/64Mbps; перегляд архіву камер: локально/мережею 4/4; PoE-порти RJ45 100Mbps x4, загальна вихідна потужність 40 Вт; інтерфейси: мережа RJ45 100Mbps, USB 2.0 x2, HDD: SATA3.0 до 10 ТБ; живлення DC 48V/1.25А; розміри 255 / 222 / 42 мм
Відеореєстратор TD-3004H1-4P-B1 від TVT Digital – це 4-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мр, з 4 PoE-портами. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики такі як перетин лінії, вхід до регіону, зниклі/залишені предмети, скупчення людей тощо.
Ключові властивості
- 4-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 4 IP-відеокамер.
- Відмінною особливістю даної моделі є наявність 4 портів RJ45 із можливістю живлення камери за технологією РоE. Стандарт РоE IEEE802.3AF/AT, вихідна потужність 40 Вт.
- Наявність вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики, таких як перетин лінії, вхід до регіону, зниклі/залишені предмети, скупчення людей тощо.
- Реєстратор працює на кодеку Н.265+, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
- Підтримка запису відео у роздільній зданості 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps. Вхідний/вихідний потоки 40/64 Mbps.
- Можливість підключення монітора, є відеовиходи HDMI та VGA з роздільною здатністю Full HD.
- 2 порти USB2.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки.
- Мережа: RJ45 100Mbps. Завдяки підтримці ONVIF реєстратор сумісний з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Підтримка одного HDD (SATA) до 10 ТБ (купується окремо) для зберігання архіву відео.
- Перегляд архіву локально/віддалено 4/4 канали.
- Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за тривогою / за смарт-подією.
- Швидке та гнучке резервне копіювання через USB, мережу тощо.
- Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
- Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).
- Віддалене керування через Web або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, PTZ і конфігурація.
- Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Вхід/вихід із зони, Захист периметра |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Інфрачервона підсвітка | Є |
| Інші функції та технології | ONVIF, PoE, 3D DNR, WDR, HLC, BLC, SMD, IP67, інтелектуальна відеоаналітика (перетин лінії, вхід у регіон, зниклі/залишені предмети) |
| Активація запису | Автоматично та вручну |
| Вес | 0.365 |
| Вбудований GPS | Немає |
| Вбудований екран | Немає |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Экран | HDMI, VGA |
| Питание | 12 |
| Живлення пристрою | DC 48 В |
| Запис звуку | Да |
| Зовнішний діаметр | 74.8 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | 4 циліндричні відеокамери, 1 4-канальний відеореєстратор |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість PoE-портів | 4 |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Количество камер | 4 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Кількість користувачів онлайн | 64 |
| Максимальное разрешение видео | 2560x1440 |
| Максимальный объем карты памяти | — |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| Об'єктив (кут огляду) | 96° горизонтальний, 53.7° вертикальний |
| Об'єктив, фокусна відстань | Монофокальний, 2.8 |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Порти і роз'єми | HDMI, VGA, USB, DC-IN |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Роздільна здатність сенсора | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 255 х 222 х 42 |
| Розміри, мм | 255 / 222 / 42 |
| Сенсор | 1/3" CMOS |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат видео | H.264,H.265 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Частота відео | 25 |
| Скорость записи | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 388 ₴



