
Жорсткий диск 3.5" 6TB 256MB Western Digital Purple WD64PURZ (090-00195)
12 600 ₴
- В наличии
- Код: 090-00195
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жорсткий диск ємністю 6 ТБ; типорозмір 3.5″; інтерфейс SATA III; обсяг буфера 256 МБ; швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.; швидкість передачі даних з кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 175 Мбіт/с; підтримує одночасний запис з 64 камер; розміри 147 / 101.6 / 26.1 мм; вага 570 г
Жорсткий диск Western Digital Purple WD64PURZ з інтерфейсом підключення SATA III і форм-фактором 3.5″, ємністю 6 ТБ. Обсяг буфера 256 МБ, швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.
Застосування
Жорсткі диски серії Western Digital Purple спеціально розроблені для використання у системах відеонагляду, як внутрішні диски для відеореєстраторів, щоб записувати на них відео та зберігати архив.
Функціональні переваги серії HDD Western Digital Purple
- Розроблені для систем відеонагляду – можуть працювати навіть за значних перепадів температур та витримують вібрації від відеореєстратора протягом цілодобової роботи.
- В середьому витримують робоче навантаження до 180 ТБ на рік.
- Технологія Western Digital AllFrame™ – дозволяє зменшити втрати кадрів та покращити якість запису і відтворення відео.
- Сумісність з більшістю відеореєстраторів та зручна інтеграція в систему відеоспостереження.
- Пріоритет операцій запису для забезпечення максимальної ефективності відеонагляду.
- Напрацювання на відмову складає до 1 мільйона годин.
Ключові властивості
- HDD внутрішній, інтерфейс SATA III, форм-фактор 3.5″.
- Ємність жорсткого диска складає 6 ТБ.
- Обсяг буфера 256 МБ.
- Швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.
- Швидкість передачі даних з кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 175 Мбіт/с.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Western Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | SATA III |
| Интерфейс подключения | SATAIII |
| Вес | 570 г |
| Гарантія | 36 місяців |
| Цвет | — |
| Місткість накопичувача | 6 ТБ |
| Наработка на отказ | до 1 мільйона годин |
| Напряжение | — |
| Обсяг буфера | 256 МБ |
| Обсяг накопичувача | 6 ТБ |
| Назначение | Для комп'ютера |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 147 / 101.6 / 26.1 мм |
| Розміри, мм | 147 / 101.6 / 26.1 |
| Технология | HDD |
| Тип жорсткого диска | Внутрішній |
| Тип устройства | Жорсткий диск |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Формфактор | 3.5" |
| Фізичні розміри, вага | 147 / 101.6 / 26.1 мм, 570 г |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв. |
| Швидкість передавання даних | З кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 175 Мбіт/с |
| Скорость передачи | З кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 175 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 12 600 ₴

