
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Uniview IPC322LB-AF28WK-G White f=2.8mm з мікрофоном (75-00522)
3 830 ₴
- Нет в наличии
- Код: 75-00522
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
2Mp вулична купольна IP-відеокамера з WiFi; матриця 1/2.9" CMOS; об'єктив f=2.8 мм; запис 1920x1080 @30 к/с; відеокомпресія Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеобітрейт 128Kbps~6Mbps; чутливість 0.01 люкс (F2.0, AGC ON), 0 люкс з ІЧ; вбудований мікрофон; слот для microSD-карти до 128 Гб; WiFi-стандарт IEEE802.11b/g/n; мережевий інтерфейс RJ45 10M/100M; 2 відеопотоки; живлення DC 12 В, споживання 4 Вт; клас захисту IP67; корпус метал + пластик; робоча температура -30°C~+60°C; габаритні розміри Ø 109 / 83 мм; вага 0.32 кг
IP-відеокамера з WiFi Uniview IPC322LB-AF28WK-G для вуличного встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, з вбудованим мікрофоном. Дальність ІЧ-підсвічування до 30 м. Матриця 1/2.9" CMOS. Запис відео на microSD-карту до 128 Гб – купується окремо. Купольний корпус камери з металу та пластику, клас захисту IP67 та рівень захисту від вандалізму IK10.
Застосування
Відеокамера Uniview IPC322LB-AF28WK-G у купольному корпусі (метал + пластик) має ступінь захисту IP67, тому її можна використовувати як всередині приміщень, так і на вулиці.
Ключові властивості
- Запис відео у роздільній здатності 1920*1080 пікселів, максимальна швидкість складає 30 кадрів на секунду. Матриця 1/2.9" CMOS.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм.
- Стандарт компресії відео Ultra 265/H.265 значно підвищує ефективність стиснення видео, якість відео при цьому зберігається.
- Підтримка WiFi дозволяє керувати камерою віддалено із мобільного застосунку EZView.
- ІЧ-підсвічування до 30 м дозволяє записувати відео в темний час доби.
- Можливість записувати відео на microSD-карту до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- З інших переваг відеокамери – вбудований мікрофон, підтримка двох потоків відеозапису, функції покращення зображення 2D/3D DNR, HlC, BLC, Defog.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniview |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 6Mbps |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Вес | 320 г |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 101.1° горизонтальний, 55° вертикальний, 111° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Рабочая температура | -30° C ~ +60° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 109 / 83 мм |
| Розміри, мм | Ø 109 / 83 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 830 ₴

