4Mp вулична купольна IP-відеокамера з відеоаналітикою; матриця 1/3" CMOS; роздільна здатність 4 Мп (2688*1520); моторизований об'єктив f=2.8-12 мм; запис 2688x1520 @25 к/с; відеокомпресія Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG; ІЧ-підсвічування до 40 м; світлочутливість 0.003 Люкс (F1.6, AGC увімк.) / 0 Люкс з ІЧ; мережевий інтерфейс RJ45 10M/100M; вбудований слот для MicroSD карт до 256 Гб; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), макс. споживання 7.5 Вт; клас захисту IP67; габаритні розміри Ø 128 / 100 мм, вага 0.65 кг
IP-відеокамера Uniview IPC3534LB-ADZK-G White для вуличного встановлення з роздільною здатністю 4 Мп і фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м. Матриця 1/3" CMOS. Вбудований мікрофон. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, перетин умовної лінії. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Відеокамера Uniview IPC3534LB-ADZK-G виконана у купольному корпусі з металу та пластику, зі ступенем захисту IP67, підходить для використання зовні та всередині приміщень.
Наявність коридорного режиму відображає вертикально–орієнтовні зображення, формату 9:16, а не 16:9, що забезпечує відеоспостереження у довгих коридорах, тунелях, вздовж огорож тощо.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 4 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2688*1520 пікселів складає 25 кадрів на секунду. Матриця 1/3" CMOS.
- Камера оснащена моторизованим об'єктивом 2.8-12 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність відеоаналітики: перетин лінії, вхід/вихід з регіону та інші – підвищує безпеку об'єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Підтримка коридорного режиму формату 9:16, для зручного спостереження в довгих коридорах, тунелях тощо.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Протокол ONVIF забезпечує сумісність відеокамери з відеореєстраторами інших виробників.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність вбудованого мікрофону, 2 відеопотоки.
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Для збереження відео передбачено вбудований слот для MicroSD-карт до 256 ГБ – карту пам’яті слід придбати окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniview |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Перетин лінії |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Вес | 650 г |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | 102.79°-30.86° горизонтальний, 54.5°-17.49° вертикальний, 106.94°-35.49° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Рабочая температура | -30° C ~ +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø 128 / 100 мм |
| Розміри, мм | Ø 128 / 100 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 434 ₴


