2Mp вулична циліндрична IP-відеокамера; матриця 1/2.7" CMOS; роздільна здатність 2 Мп (1920*1080); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 112.9° горизонтальний, 59.1° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG; чутливість 0.01 Люкс @F2.0, AGC увімкнено, 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; ONVIF; живлення DC12V/PoE, макс. споживання 7 Вт; ступінь захисту IP67; габаритні розміри 165 / 63 / 62 мм; вага 0.39 кг
IP-відеокамера Uniview IPC2122LB-SF28-A, з роздільною здатністю 2 Мп, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 112.9°. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м. Циліндричний корпус з металу та пластику з класом захисту IP67.
Застосування
Відеокамеру Uniview IPC2122LB-SF28-A у корпусі зі ступенем захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність 2 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 1920*1080 пікселів складає 30 кадрів на секунду.
- Камера оснащена фіксованим об’єктивом 2.8 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Протокол ONVIF забезпечує сумісність відеокамери з відеореєстраторами інших виробників.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniview |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Бренд | Uniview |
| Вес | 390 г |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | 112.9° горизонтальний, 59.1° вертикальний, 121.2° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Рабочая температура | -30° C ~ +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 165 / 63 / 62 мм |
| Розміри, мм | 165 / 63 / 62 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 646 ₴


