4Mp вулична циліндрична IP-відеокамера з відеоаналітикою; матриця 1/3" CMOS; роздільна здатність 4 Мп (2560*1440); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 97° горизонтальний, 52.2° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG; чутливість 0.01 Люкс @F2.0, AGC увімкнено, 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; ONVIF; живлення DC12V/PoE, макс. споживання 5.5 Вт; запис на microSD карту (до 128 Гб); ступінь захисту IP67; металевий корпус; габаритні розміри 165 / 63 / 62 мм; вага 0.39 кг
IP-відеокамера Uniview IPC2124LB-SF28KM-G, з роздільною здатністю 4 Мп, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 97°. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м. Можливе живлення через PoE. Циліндричний корпус з металу з класом захисту IP67.
Застосування
Відеокамеру Uniview IPC2124LB-SF28KM-G можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Вона відстежує тривожні події: сигналізує про перетин лінії, виявлення руху, коли помічає людину у кадрі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність 4 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2560*1440 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Камера оснащена фіксованим об’єктивом 2.8 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Налаштування детекції руху та відеоаналітика, така як, вторгнення у зону під охороною, перетин лінії, дозволить бути в курсі подій, які трапляються у периметрі огляду.
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Протокол ONVIF забезпечує сумісність відеокамери з відеореєстраторами інших виробників.
- Вбудований слот для microSD-карт до 128 ГБ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Перетин лінії |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Вага | 390 г |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | 97° горизонтальний, 52.2° вертикальний, 107.5° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 165 / 63 / 62 мм |
| Розміри, мм | 165 / 63 / 62 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 332 ₴


