Біометричний зчитувач відбитків пальців; ємнісний сканер; макс. кількість відбитків пальців у пам’яті 1536; підключення до ПК через інтерфейс USB; живлення 5 В; споживання струму 100 мА; світлова індикація; монтаж настільний; розміри 70 / 105 / 12 мм
Біометричний настільний зчитувач відбитків пальців Cyphrax FR-D з USB-інтерфейсом підключення до ПК. Ємнісний сканер, максимальна кількість шаблонів відбитків пальців у пам’яті – 1536.
Застосування
Настільний біометричний зчитувач призначений для сканування відбитку пальця користувача, отримання його шаблонів та подальшу передачу даних у програмне забезпечення.
Ключові властивості
- Сканер відбитків пальців – ємнісний.
- Максимальна кількість шаблонів відбитків пальців, що зберігаються у пам’яті – 1536.
- Підключення до комп’ютера через інтерфейс USB.
- Візуальна двоколірна індикація роботи.
- Живлення через USB 5 В, споживання струму 100 мА.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB |
| Бренд | Cyphrax |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 70 / 105 / 12 мм |
| Розміри, мм | 70 / 105 / 12 |
| Световая индикация | Да |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴




