Конвертер інтерфейсу USB на RS485; макс. швидкість обміну даних 115200 бод; макс. кількість пристроїв в мережі RS485 при увімкненому узгодженні 32; макс. довжина лінії зв’язку інтерфейсу RS485 1000 м; напруга живлення від порту USB 5 В, напруга живлення від порту гальванично розв’язаної частини (RS485) 5 В; макс. струм 100 мА; допустима напруга гальванічної ізоляції входів 1 кВ; розміри 91 / 57 / 21 мм
Конвертер інтерфейсу Cyphrax USB-RS485 з максимальною швидкістю обміну даних 115200 бод. Максимальна кількість пристроїв в мережі RS485 при увімкненому узгодженні – 32.
Застосування
Конвертер призначений для забезпечення зв’язку IBM PC сумісного комп’ютера, що має інтерфейс USB, з віддаленими об’єктами через інтерфейс RS485. Перетворює інтерфейс USB порту сумісного комп’ютера на інтерфейс RS485.
Ключові властивості
- Двонаправлене перетворення сигналів інтерфейсу USB на сигнали інтерфейсу RS485.
- Підтримка інтерфейсів USB1.1 і USB2.0.
- Підтримка стандарту Plug and Play.
- Налаштування всіх параметрів COM-порту, включно з номером.
- Режим обміну даними напівдуплексний.
- Повна апаратна підтримка обробки спецсимволів і розриву з'єднання.
- Передбачено ланцюг узгодження та захисного зміщення приймача-передавача RS485.
- Захист ланцюга драйвера RS485 від високовольтної імпульсної перешкоди в лінії зв'язку.
- Гальванічна розв'язка інтерфейсів USB і RS485.
- Індикація приймання та передавання даних.
- Живлення від шини USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Cyphrax |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 91 / 57 / 21 мм |
| Розміри, мм | 91 / 57 / 21 |
| Световая индикация | Да |
| Тип устройства | Конвертер інтерфейсу |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴



