Зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine (125kHz) з клавіатурою; дальність зчитування 5 см; інтерфейси Wiegand та 1-Wire; довжина коду від 1 до 12 цифр; світлова та звукова індикація; живлення 9-12 В; споживання струму 40 мА; накладний монтаж; пластиковий корпус; розміри 78 / 120 / 29 мм
Зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine з клавіатурою Cyphrax PR-04 KBD. Дальність зчитування 5 см. Інтерфейси підключення до контролера Wiegand 26 та 1-Wire.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand або 1-Wire.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/брелоки стандарту EM-Marine 125 кГц.
- Дальність зчитування становить 5 см.
- Максимальна довжина коду користувача становить 12 цифр.
- Інтерфейси Wiegand 26 / 1-Wire для підключення до контролера. Використовуючи підключення зчитувача через інтерфейс 1-Wire, можна застосовувати його в будь-якій системі, що працює на ключах Dallas Semiconductor DS 1990 (Touch Memory).
- Світлова триколірна та звукова індикація роботи.
- Живлення 9-12 В, енергоспоживання до 40 мА.
- Пластиковий корпус для накладного монтажу, підходить лише для внутрішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | 1-Wire, Wiegand |
| Бренд | Cyphrax |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Питание | 9-12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 78 / 120 / 29 мм |
| Розміри, мм | 78 / 120 / 29 |
| Световая индикация | Триколірна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴


