Зчитувач UHF дальньої дії; робоча частота 865-868 МГц; дальність зчитування до 6 м; інтерфейси підключення USB, Wiegand 26/34; макс. лінія зв’язку 100 м; живлення 9-12 В; макс. споживання струму 150 мА; поворотний кронштейн у комплекті; клас захисту IP66; матеріал корпусу пластик та алюміній; розміри 260 / 260 / 65 мм
Зчитувач карток та міток стандарту UHF ZKTeco UHF2-5E вуличний водонепроникний. Дальність зчитування 6 м. Інтерфейси підключення Wiegand 26/34 та USB.
Застосування
Зчитувач карток UHF дальньої дії призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється, також його можна застосовувати у рішеннях керування персоналом, автотранспортом. Найчастіше використовується на паркувальних майданчиках для обмеження доступу автомобілів.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/мітки стандарту UHF, робоча частота 865-868 МГц. Може одночасно зчитувати велику кількість міток.
- Дальність зчитування становить 6 м.
- Інтерфейси підключення Wiegand 26/34 та USB (використовується для налаштувань). Максимальна лінія зв’язку 100 м.
- Два режими роботи: постійне зчитування (за замовчуванням) / тригерний (за сигналом зовнішнього тригера/датчика).
- Живлення 9-12 В, енергоспоживання у режимі постійного зчитування 150 мА.
- Поворотний кронштейн у комплекті для можливості налаштування оптимального кута зчитування UHF-карт.
- Водонепроникний корпус з пластику та алюмінію зі ступенем захисту IP66, підходить для зовнішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB, Wiegand |
| Бренд | ZKTeco |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 6 м |
| Питание | 9-12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 865-868 МГц |
| Розміри | 260 / 260 / 65 мм |
| Розміри, мм | 260 / 260 / 65 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 16 425 ₴



