Жорсткий диск ємністю 10 ТБ; типорозмір 3.5″; інтерфейс SATA III; обсяг буфера 256 МБ; швидкість обертання шпинделя 7200 об/хв.; швидкість передачі даних з кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 265 Мбіт/с; підтримує одночасний запис з 64 камер; розміри 147 / 101.6 / 26.1 мм; вага 750 г
Жорсткий диск Western Digital Purple WD101PURP з інтерфейсом підключення SATA III і форм-фактором 3.5″, ємністю 10 ТБ. Обсяг буфера 256 МБ, швидкість обертання шпинделя 7200 об/хв.
Застосування
Жорсткі диски серії Western Digital Purple Pro спеціально розроблені для використання у системах відеонагляду, як внутрішні диски для відеореєстраторів, щоб записувати на них відео та зберігати архив.
Функціональні переваги серії HDD Western Digital Purple Pro
- Розроблені для систем відеонагляду – можуть працювати навіть за значних перепадів температур та витримують вібрації від відеореєстратора протягом цілодобової роботи.
- В середьому витримують робоче навантаження до 550 ТБ на рік.
- Технологія Western Digital AllFrame™ – підтримує до 32 потоків з підтримкою штучного інтелекту, що дозволяє зменшити втрати кадрів та покращити якість запису і відтворення відео.
- Підтримують запис до 64 однопотокових відеокамер високої роздільної здатності на один диск.
- Висока швидкодія, надійність і здатність витримувати високі навантаження в сучасних записувальних пристроях із підтримкою штучного інтелекту, у серверах із технологіями глибокого навчання, пристроях для відеоаналітики та хмарних рішень, зокрема в масивах RAID і JBOD.
- Оперативне керування даними завдяки технології Western Digital Device Analytics™.
- Напрацювання на відмову складає до 2.5 мільйонів годин.
Ключові властивості
- HDD внутрішній, інтерфейс SATA III, форм-фактор 3.5″.
- Ємність жорсткого диска складає 10 ТБ.
- Обсяг буфера 256 МБ.
- Швидкість обертання шпинделя 7200 об/хв.
- Швидкість передачі даних з кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 265 Мбіт/с.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Western Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | SATA III |
| Интерфейс подключения | SATAIII |
| Вес | 750 г |
| Гарантія | 36 міс. |
| Цвет | — |
| Місткість накопичувача | 10 ТБ |
| Наработка на отказ | до 2.5 мільйонів годин |
| Напряжение | — |
| Обсяг буфера | 256 МБ |
| Обсяг накопичувача | 10 ТБ |
| Назначение | Для серверов |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 147 / 101.6 / 26.1 мм |
| Розміри, мм | 147 / 101.6 / 26.1 |
| Технология | HDD |
| Тип жорсткого диска | Внутрішній |
| Тип устройства | Жорсткий диск |
| Формфактор | 3.5" |
| Фізичні розміри, вага | 147 / 101.6 / 26.1 мм, 750 г |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | З кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 265 Мбіт/с |
| Скорость передачи | З кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 265 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 16 048 ₴


