
IP-відеореєстратор 128-канальний 16Mp TVT TD-33128H16-A3H-B (77-00349)
121 005 ₴
- В наличии
- Код: 77-00349
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
128-канальний мережевий відеореєстратор з підтримкою інтелектуальної відеоаналітики, з максимальною роздільною здатністю 16MP; відеокодек H.265+, H.265S, H.265, H.264; запис: 16Mp / 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @25fps; вхідний/вихідний потоки 768Mbps/768Mbps; відеовихід: 4x HDMI (HDMI1: 8K, HDMI2: 4K, HDMI3: 4K, HDMI4: Full HD), 1x VGA (Full HD); аудіо: вхід RCA x1 / вихід RCA x1; тривожні: вхід 24 / вихід 8; база даних облич: 32 бібліотеки / 10000 фото облич, обчислення облич: 36 фотографій/сек; перегляд архіву камер: локально/мережею 16/16; мережа: RJ45 1000Mbps x2; інтерфейси: USB 2.0 x3, USB 3.0 x1, RS485, RS232; HDD: SATA x16 до 10 ТБ, E-SATA x2; живлення ATX 275W; розміри 437 / 483 / 143 мм
Відеореєстратор TD-33128H16-A3H-B від TVT Digital – це 128-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 16 Мр. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики такі як детекція та порівняння облич, класифікація людина/транспортний засіб, розпізнавання автомобільних номерів тощо.
Ключові властивості
- 128-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 128 IP-відеокамер.
- Наявність вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики, таких як розпізнавання автомобільних номерів (з підключеною мережевою камерою), класифікація цілей, перетин лінії тощо.
- Пристрій підтримує функцію виявлення облич, а його використання в комплексі з відеокамерами TVT Digital дозволяє виконувати розумний пошук інформації в архіві за заданими параметрами. Підтримує детекцію облич зі 128 каналів підлючених камер, та з 4 каналів пристрою. База даних облич: 32 бібліотеки / 10000 фото облич, порівняння облич: 36 фотографій/сек, пошук за зображенням обличчя. Можливість відображення статистики за день, тиждень, місяць квартал, а також обраний користувачем період.
- Реєстратор працює на кодеку Н.265+, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
- Підтримка запису відео у роздільній здатності 16MP / 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps. Вхідний/вихідний потоки 768/768 Mbps.
- Можливість підключення монітора, є 4 відеовиходи HDMI з роздільною здатністю HDMI1 8K / HDMI2 4K / HDMI3 4K / HDMI4 Full HD та відеовихід VGA з роздільною здатністю Full HD.
- Запис відео зі звуком та можливість прослуховування: 1 аудіовхід та 1 аудіовихід.
- 24 тривожних входи та 8 виходів для піключення охоронних датчиків.
- 3 порти USB2.0 та 1 порт USB3.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки. Інтерфейс RS485 дозволяє підключити PTZ або клавіатуру.
- Мережа: 2 RJ45 1000 Mbps. Завдяки підтримці ONVIF реєстратор сумісний з мережевими відеопристроями сторонніх виробників. Підтримка мережевих протоколів TCP/IP, HTTP, HTTPS, 802.1x, FTP, DHCP, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IPv6, UDP, WebSocket, PPPoE, SNMP, IGMP.
- Підтримка шістнадцяти HDD (SATA) до 10 Тб кожен (купуються окремо) для зберігання архіву відео, а також двох E-SATA. Підтримка RAID 0, 1, 5, 6, 10.
- Перегляд архіву локально/через мережу 16/16 каналів.
- Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за тривогою / за смарт-подією.
- Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
- Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).
- Можливість віддаленого керування через веб-клієнт або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, керування PTZ-відеокамерами і налаштування.
- Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення облич |
| USB-вихід | USB 2.0 x 3 І USB 3.0 x 1 |
| Интерфейсы | RJ45 x2 (1000 Mb), RS232, RS485 |
| Інфрачервона підсвітка | Немає |
| Інші функції та технології | Інтелектуальна відеоаналітика, NDAA |
| Автоматичне розбиття відео на кліпи | — |
| Аксесуари | — |
| Активація запису | — |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Вес | — |
| Вбудований GPS | Немає |
| Вбудований екран | Немає |
| Внутренний диаметр | — |
| Видеовыход | HDMI x 4, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+, H.265S |
| Гарантія | 12 місяців |
| Друкування інформації у відео | — |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 °C |
| Экран | — |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | ATX275W |
| Запис звуку | Да |
| Знімання фото | — |
| Зовнішний діаметр | — |
| Цвет | — |
| Комплектация | — |
| Количество жестких дисков | 16 |
| Количество камер | 64 |
| Кількість каналів IP | 128 |
| Кількість користувачів онлайн | 128 |
| Максимальное разрешение видео | — |
| Максимальный объем карты памяти | — |
| Марка авто | — |
| Матеріал корпуса | — |
| Модель авто | — |
| Можливі роздільні здатності запису | 12 Мп І 8 Мп І 6 Мп І 5 Мп І 4 Мп І 3 Мп І 2 Мп, 16 Мп |
| Об'єктив | — |
| Об'єктив, фокусна відстань | — |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Порти і роз'єми | HDMI, USB, VGA |
| Підтримка карт пам'яті | — |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність запису | 16 Мп |
| Роздільна здатність сенсора | 16 Мп |
| Розміри | 437 х 483 х 143 мм |
| Розміри, мм | 437 / 483 / 143 |
| Сенсор | — |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тревожные входы/выходы | 24 / 8 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Циклічний запис | — |
| Частота відео | 25 кадрів/с |
| Скорость записи | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 121 005 ₴



