
Настільний мікшуючий підсилювач CMX EA-60, 1 зона (17-00017)
8 172 ₴
- В наличии
- Код: 17-00017
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільний мікшуючий підсилювач однозонний; вихідна потужність 60 Вт; вбудований MP3-медіаплеєр з USB/SD, FM-тюнер, Bluetooth; вихід на гучномовець 100 В/70 В та 4-8-16 Ом; інтерфейси: вхід Mic1 з балансним XLR з фантомним живленням +48V, входи 2-3 мікрофонний/лінійний з перемикачем з небалансним 6.3 мм роз’ємом, телефонний вхід з пріоритетом VOX і MOH (Music on Hold), лінійні входи 1-2 RCA; лінійний вихід RCA; налаштування гучності, басів/високих частот; світлодіодні індикатори; живлення AC 230 В/ DC 24 В; розміри 320 / 210 / 90 мм; вага 4.1 кг
Настільний мікшуючий підсилювач CMX EA-60 з вихідною потужністю 60 Вт і трансформатором 100 В/70 В. Вбудований медіаплеєр з MP3/USB/FM-тюнером/Bluetooth, слот для SD-карти. Вихід на гучномовець 100В/70В/4-8-16 Ом.
Застосування
Мікшуючий підсилювач використовуються у системах оповіщення, для фонової музики, трансляції, систем евакуації. Пристрій підходить як для комерційних, так і для домашніх аудіосистем. Застосовується у школах, торгових центрах, ресторанах, банках, готелях тощо.
Ключові властивості
- Мікшуючий підсилювач з трансформатором 100 В/70 В.
- Номінальна вихідна потужність 60 Вт.
- Вихід на гучномовець 100 В чи 70 В та 4-8-16 Ом.
- Входи мікрофонні 1-3, лінійні 1-2 і телефонної лінії. Вхід Mic1 балансний XLR з фантомним живленням +48V на задній панелі. Мікрофонні/лінійні входи 2-3 з перемикачем з небалансним роз’ємом 6.3 мм. Лінійні 1-2 входи RCA і один лінійний вихід RCA. Телефонний вхід з пріоритетом VOX і MOH (Music on Hold – музика на утриманні).
- MP3-плеєр з USB/SD-входом на передній панелі, ІЧ-пульт керування для MP3-плеєра, FM-радіо та Bluetooth.
- Регулятор гучності для мікрофонів Mic1-3, ліній 1-2, Mp3/FM, басів/високих частот і регулятор загальної гучності.
- Світлодіодні індикатори живлення, кліпінгу, захисту і сигналу.
- Повний захист: від перевантаження, короткого замикання, кліпінгу та перегріву.
- Живлення від мережі змінного струму 230 В і постійного струму 24 В.
- Підходить для настільного монтажу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| AUX (1/4") | 6.3 |
| AUX (RCA) | RCA |
| Bluetooth | Да |
| USB | USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Вес | 4.1 |
| Выходы | RCA |
| Вихід на акустику | 100 В/70 В/4-8-16 Ом |
| Выходное напряжение | 100 В, 70 |
| Выходная мощность | 60 Вт |
| Вихідний опір | 4 Ом, 8 Ом, 16 Ом |
| Установка | Внутрішнє |
| Входы | Jack 6.3 мм, RCA, USB інтерфейс, XLR |
| Отключение звука | Немає |
| Отношение сигнал/шум | Лінійний вхід: 85 дБ, Мікрофон: 72 дБ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вбудований MP3/USB/SD плеєр, FM-радіо, Bluetooth, ІЧ-пульт, телефонний вхід з пріоритетом VOX і MOH, фантомне живлення +48V, світлодіодні індикатори, повний захист (перевантаження, коротке замикання, кліпінг, перегрів) |
| Діапазон відтворення частот | 60-15000 |
| Діапазон робочих частот | 60-15000 Гц |
| Питание | AC 230 В, DC 24 |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Захист | Перевантаження, коротке замикання, кліпінг, перегрів |
| Класс усилителя | — |
| Цвет | Black |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість зон / груп | 1 |
| Число каналов | 1.0 |
| Максимальная мощность | 50 - 99 |
| Монтаж | Настільний |
| Мікрофонний вхід (1/4") | 6.3 |
| Мікрофонний вхід (XLR) | XLR |
| Номінальна потужність на канал за опору в 4 Ом | — |
| Номінальна потужність на канал за опору в 8 Ом | — |
| Особенности | Пульт ДК, Радіо, Фантомне живлення мікрофонів |
| Перемикач Direct | Немає |
| Попередній вихід для підсилювача | RCA |
| Назначение | Для колонок |
| Пряме підключення джерела | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | SD |
| Регулювання балансу | Немає |
| Регулювання тембру | Є |
| Рекомендований опір | 4-8-16 Ом |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 320 х 210 х 90 |
| Розміри, мм | 320 / 210 / 90 |
| Співвідношення сигнал/шум | Лінійний вхід: 85 дБ, Мікрофон: 72 дБ |
| Тип | Мікшери-підсилювачі |
| Тип устройства | Мікшуючий підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
| Тонкомпенсація | Немає |
Информация для заказа
- Цена: 8 172 ₴





