
Вуличний рупорний гучномовець CMX PJSK-10AS (19-00058)
2 114 ₴
- В наличии
- Код: 19-00058
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний рупорний гучномовець з трансформатором; широкосмуговий, 5.25-дюймовий динамік; номінальна вихідна потужність 5-10 Вт; лінійний вхід 100 В/70 В; діапазон частот 70-20000 Гц; матеріал алюмінієвий корпус та металева решітка; кронштейн у комплекті; клас захисту IP66; розміри Ø 138 / 20.5 мм; вага 2 кг
Вуличний рупорний гучномовець CMX PJSK-10AS з трансформатором 100 В/70 В. Широкосмуговий 5.25-дюймовий динамік, вихідна потужність 5-10 Вт. Монтаж за допомогою кронштейна з комплекту. Клас захисту IP66.
Застосування
Вуличний гучномовець застосовується всередині і зовні приміщень. Всепогодний гучномовець широко застосовується в системах оповіщення в громадських місцях, підходить для відтворення фонової музики на відкритій місцевості, в аеропортах, фабриках, готелях, школах.
Ключові властивості
- Динамік 5.25-дюймовий широкосмуговий.
- Номінальна вихідна потужність 10 Вт/5 Вт.
- Лінійний вхід 100 В або 70 В.
- Діапазон робочих частот 130-15000 Гц.
- Чутливість (@1W/m) 91 дБ.
- Водонепроникний рівень захисту IP66 для використання на вулиці. Безпечне підключення на відкритому повітрі за кабелю з водозахисним манжетом.
- Алюмінієвий корпус з металевою решіткою білого кольору.
- Швидкий монтаж за допомогою кронштейна з комплекту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2 кг |
| Выходная мощность | 5-10 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 130-15000 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | Ø 138 / 20.5 мм |
| Розміри, мм | Ø 138 / 20.5 |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 114 ₴

