
IP-відеопанель 2Mp Hikvision DS-KV6103-PE1(С) (99-00014953)
6 111 ₴
- В наличии
- Код: 99-00014953
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-відеопанель на 1 абонента; роздільна здатність камери 2 Мп, кут огляду 131°; ІЧ-підсвічування дальністю 3 м; вбудоване реле для відімкнення електрозамка 30 В DC 2А; мережевий інтерфейс RJ45, 10/100 Mbps; 4 тривожні входи; можливе живлення через PoE; накладний монтаж; робоча температура -40°C~+53°C; клас захисту IP65; розміри 138 / 65 / 27 мм
IP-відеопанель Hikvision DS-KV6103-PE1(C) з 2-мегапіксельною камерою, з ІЧ-підсвічуванням до 3 м. Накладний монтаж. Можливе живлення через PoE. Клас захисту IP65.
Ключові властивості
- Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 2 Мп (1080p) і широким кутом огляду 131°.
- Інфрачервоне підсвічування дальністю до 3 метри дозволить розрізнити об’єкти при слабкому освітленні.
- Мережевий інтерфейс: 1 RJ45, 10/100 Mbps.
- Вбудовані мікрофон та динамік забезпечують двосторонній аудіозв’язок з відвідувачами.
- Відеопанель має 4 тривожні входи для підключення охоронних датчиків.
- Можливе підключення кнопки виходу.
- Підтримує живлення через PoE, що виключає потребу у додатковому блоку живлення.
- Тампер для захисту від зриву.
- Панель виклику призначена для накладного монтажу.
- Клас захисту IP65 забезпечує використання панелі у різних погодних умовах, включаючи опади та низькі температури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| WDR | 120 дБ |
| ІЧ-підсвітка | 3 м |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711 U |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | 30 В DC 2А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Потужність споживання 10 Вт |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Чорний + Сірий |
| Корпус | IP65 |
| Кути огляду | Г: 131°; В: 78° |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45, 10/100 Мбіт/с |
| Метод роботи | механічна кнопка |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | WDR 120 дБ, Підтримка PoE, Вбудований мікрофон, Вбудований динамік |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | Да |
| Реле керування замком | 30 В DC 2А |
| Рабочая температура | -40 °C - 53 °C |
| Разрешение | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 138 х 65 х 27 мм |
| Розміри, мм | 138 / 65 / 27 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні входи | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 6 111 ₴

