
Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 2500W 1843Wh (42-00105)
39 965 ₴
- В наличии
- Код: 42-00105
Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 2500 Вт, піковою потужністю 5000 Вт, вихідна напруга 230 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 енергоємністю 1843 Вт·год. Зарядна станція може одночасно заряджати до 11 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1200 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 1200 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті). Час заряду від електромережі до 80% становить 1.5 години.
Модель з сенсорним екраном 4.3 дюйми, з можливістю керування через мобільний застосунок – має вбудований WiFi (частотою 2.5 ГГц) та Bluetooth, а також GPS-функцію.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується у якості резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку і у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки і електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
- Можливість заряджати до 11 пристроїв одночасно.
- Кілька способів заряджання пристрою:
- від електромережі за допомогою вбудованого зарядного пристрою – час зарядки до 80 % становить 1.5 години;
- від сонячних панелей максимальною потужністю 1200 Вт (слід придбати окремо) – час зарядки до 80 % становить 1.5 години;
- від автомобільної зарядки – кабель у комплекті – час зарядки до 80 % за напруги 12 В становить 12.3 годин / 24 В – 6.2 годин.
- Режим роботи ДБЖ. Пристрій має режим байпасу, не потребує безпосередньої роботи від акумулятора і може безпосередньо живитися від електромережі. Час перемикання на акумуляторну батарею становить 10 мс.
- Інтелектуальний режим заряджання, в якому швидкість заряджання можна «розумно» встановити від 20% до 100%, щоб продовжити термін служби акумулятора.
- Вихідна потужність до 3500 Вт завдяки Utmost-B™ Charging (режим прискореного заряджання) та виходом «чиста синусоїда», що дозволяє заряджати понад 90% побутової техніки та інших пристроїв, включаючи потужні інструменти.
- Можна обрати вихідну потужність: 400 / 800 / 1200 Вт.
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 порівняно з іншими має такі переваги як більш швидка зарядка, підвищена кількість циклів заряду-розряду, низький саморозряд, великий ККД, невелика вага.
- Швидка зарядка PD (Power Delivery) 100 Вт для підключених пристроїв – це технологія, що забезпечує швидке заряджання акумуляторів смартфонів та ноутбуків.
- Віддалене керування та налаштування пристрою у мобільному застосунку, з підключенням через WiFi або Bluetooth.
- Сенсорний LCD-дисплей діагоналлю 4.3 дюйми для відображення стану роботи зарядної станції, АКБ і керування пристроєм за допомогою стилуса з комплекту.
- Вбудована функція GPS для визначення місцезнаходження.
- Ручки для перенесення – для зручного транспортування.
- Система захисту від перезаряду, перерозряду, перенапруги, перевантаження за струмом, короткого замикання, перегріву.
Ключові властивості CP2500
- Потужність пристрою номінальна 2500 Вт, пікова 5000 Вт.
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 енергоємністю 1843 Вт·год (51.2В/36А·год), кількість циклів розряду-заряду АКБ ≥3500.
- Вбудований зарядний пристрій 1200 Вт.
- Вхідні і вихідні порти:
- вхід постійної напруги (для сонячних панелей): порт XT60 12-65В/22.5А (25 А макс.) з максимальною потужністю 1200 Вт;
- вхід автомобільної зарядки: 12-24В/10А з максимальною потужністю 120 Вт;
- вихід змінного струму (AC): 2 порти 230 В 2500 Вт, чиста синусоїда;
- вихід постійної напруги (DC): 2 порти DC5521 12В/5А (максимальна загальна потужність 120 Вт); 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12В/10А (потужність 120 Вт);
- порти USB-A: 2 порти 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А потужністю 18 Вт кожен з підтримкою швидкої зарядки QC3.0;
- порти USB-C: 2 порти PD 100 Вт 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А (максимальна загальна потужність 200 Вт); 2 порти PD 45 Вт 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/2.25А (максимальна загальна потужність 90 Вт).
- Можливість керування через мобільний застосунок.
- Зарядна станція працює за температур від +10 °C до +30 °C, температура розряду від -15 °C до +45 °C, температура заряду від 0 °C до +45 °C.
- Габаритні розміри складають 384 / 274 / 325 мм, вага 26 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BigBlue |
| Страна производитель | Китай |
| Количество розеток | 2 |
| Назначение | Для всего дома |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Емкость | 1843 Вт*год |
| Емкость батареи | 1800 |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 26 |
| Вихід USB-A | 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А), 2 порти PD 45 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/2.25А) |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/5А |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти 230 В 2500 Вт |
| Выходное напряжение | 230 |
| Вихідна потужність (загальна) | 2500 |
| Вихідна сила струму | 3,5,10 |
| Выходные интерфейсы | Розетка 230 В, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-24В/10А 120 Вт |
| Вхід для сонячної панелі | 12-65В/22.5А (25А макс.) з макс. потужністю 1200 Вт |
| Входное напряжение | 12,24,230 |
| Вхідний струм | 10,25 |
| Вхідні інтерфейси | AC-роз'єм, DC-роз'єм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Защита от | Перезаряджання, Надмірної розрядки, Надлишкової напруги на вході, Надлишкової напруги на виході, Перенавантаження, Короткого замикання, Перегрівання |
| Комплектация | зарядний кабель, стилус, ручки для перенесення |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість зарядок пристроїв | 11 |
| Кількість портів USB Type A | 2 |
| Кількість портів USB Type C | 4 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 11 |
| Количество циклов | 3500 |
| Максимальна потужність заряджання (220В) | 1200 |
| Максимальна потужність пристроїв | 5000 |
| Місткість зарядної станції | 1843 |
| Номинальная мощность | 2500 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 11 |
| Особенности | Функція ДБЖ (UPS), Додаток IOS/Android, З ручкою, Швидке заряджання батареї |
| Порти USB | USB-A: 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А); USB-C: 2 PD-порти 100 Вт, 2 PD-порти 45 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 5000 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | BigBlue Energy |
| Рабочая температура | +10 °C ~ +30 |
| Розміри | 384 х 274 х 325 |
| Розміри, мм | 384 / 274 / 325 |
| Серия | BigBlue CP2500 |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Тип (версия) розеток | Європейська |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип заряджання станції | Від мережі, Заряджання від сонячної панелі, Заряджання від автомобіля |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип устройства | Зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функції зарядки | Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, Наскрізна зарядка |
| Характеристики роз'ємів | 2 x 230В AC 2500Вт, 2 x DC5521 12В/5А, 1 x прикурювач 12В/10А, 2 x USB-A QC3.0 18Вт, 2 x USB-C PD100Вт, 2 x USB-C PD45Вт, XT60 12-65В/22.5 |
| Циклів зарядки станції | ≥3500 |
| Час заряджання від мережі | 1.5 години до 80 |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.5 години до 80 |
- Цена: 39 965 ₴










