
IP-відеопанель з WiFi 2Mp TVT TD-E2223-EM/IC/PE/WF з розпізнаванням облич та зчитувачем Mifare (82-00403)
12 411 ₴
- В наличии
- Код: 82-00403
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-відеопанель з WiFi з розпізнаванням обличчя та зчитувачем Mifare; роздільна здатність 2 Мп (1920x1080); 3.5-дюймовий IPS-дисплей; зчитування карт: Mifare card / Desfire card / FM1208 Card / Gicard; ємність пам’яті 10000 карт, 10000 облич; WiFi 2.4G; P2P; ONVIF; інтерфейси Wiegand, RS485, 2 тривожні входи / 1 вихід, 2x для замка, 2x для дверного контакту, 2x для кнопки виходу, тампер; підтримка карт пам'яті microSD до 256 Гб; живлення 12 В/PoE; ступінь захисту IP67; матеріал корпусу метал / скло; розміри 210 / 104 / 30 мм; вага 0.6 кг
IP-відеопанель з WiFi з розпізнаванням облич TD-E2223-EM/IC/PE/WF від TVT Digital, зі зчитувачем Mifare. Роздільна здатність камери 2Mp, 3.5-дюймовий IPS-екран. Підтримує кілька режимів відчинення дверей: розпізнавання обличчя, картка, пароль, картка + розпізнавання обличчя тощо. Ємність пам’яті 10000 облич, 10000 карт. Запис на microSD-карту пам’яті до 256 Гб.
Ключові властивості та можливості
- Вбудований WiFi 2.4G. Пристрій може працювати як окремо, з керуванням через мобільний застосунок, так і разом з підключеним відеодомофоном.
- Роздільна здатність 2 Мп (1920x1080) з кодуванням H.265.
- Підтримує кілька способів відчинення дверей: розпізнавання обличчя / картка / пароль / за допомогою відеодомофона / через мобільний застосунок.
- 3.5-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 320x480 пікселів.
- Дальність розпізнавання облич 0.3-2 м. База даних облич складає 10000 шаблонів, зображення облич можна додавати, змінювати та видаляти з бази.
- Підтримує технологію розпізнавання облич, що дозволяє відрізняти справжні обличчя від фото або відеозображення.
- Інтерфейси RS485 та Wiegand для підключення додаткового зчитувача.
- Вбудований зчитувач Mifare 13.56 МГц, дальність зчитування до 2 см. Ємність пам’яті 10000 карт.
- Підтримка інфрачервоного підсвічування з дальністю до 2 метрів.
- Можливості підключення: 2 електрозамка, 2 датчики дверей, 2 кнопки виходу.
- Підтримка віддаленого спостереження через мобільний застосунок, веб-браузер або планшетний ПК.
- Інтелектуальний аналіз: виявлення зміни сцени відео, розпізнавання облич, захоплення обличчя тощо.
- Можливість запису на microSD-карту пам’яті до 256 Гб.
- Підтримка тривоги у разі несанкціонованого доступу; підтримка спрацьовування тривоги, коли двері не захищені або зламані.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| ІЧ-підсвітка | 2 м |
| Біометрія | Обличчя |
| Вес | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Дисплей | IPS |
| Диагональ экрана | 3.5" |
| Питание | 12 В DC/PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зчитувач | Mifare |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Корпус | Mетал та склo |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Матриця | 1/2.8"Progressive Scan CMOS |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Розпізнавання обличчя <br> Тривога несанкціонованого доступу <br> Інтелектуальний аналіз відео |
| Особливості моделі | Підтримка відчинення дверей за допомогою кімнатної станції або мобільного застосунку |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка мобільного застосунку | SuperCam Plus |
| Рабочая температура | -20 ° +50 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 210x104x30 мм |
| Розміри, мм | 210 / 104 / 30 |
| Тип | Кольорові |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 12 411 ₴








