
IP-відеодомофон з WiFi 7" TVT TD-E2137-PE/TP/WF Black (82-00404)
8 462 ₴
- В наличии
- Код: 82-00404
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-відеодомофон з WiFi; 7-дюймовий сенсорний IPS-екран; підключення до 16 IP-камер максимальною роздільною здатністю 6Mp; роздільна здатність запису 2Mp; кількість пристроїв для одночасного перегляду 4; інтерком на 6 домофонів; карта пам'яті microSD до 256 ГБ; 8 тривожних входів; 2.4G WiFi; RJ45 100Mbps; живлення 12 В/PoE; розміри 180.6 / 135.6 / 26.8 мм; вага 0.36 кг
IP-відеодомофон з WiFi TD-E2137-PE/TP/WF від TVT Digital з 7-дюймовим сенсорним IPS-екраном, підключення 16 IP-відеокамер роздільною здатністю 6Mп / 5Mп / 4Mп / 3Mп / 1080P, максимальна роздільна здатність запису 2Мп, 8 тривожних входів, інтерком на 6 домофонів, слот для карт пам'яті microSD до 256 ГБ.
Ключові властивості та можливості
- Відмінною особливістю даного домофона і його великою перевагою є наявність WiFi, завдяки якому можна дистанційно керувати пристроєм зі свого телефону через мобільний застосунок.
- Відеодомофон з IPS-дисплеєм на 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
- Даний прилад має можливість підключення 16 IP-відеокамер з роздільною здатністю 6Mп / 5Mп / 4Mп / 3Mп / 1080P.
- Одночасний перегляд зображення у режимі реального часу з 4 підключених пристроїв.
- Максимальна роздільна здатність запису 2 Мп. У разі наявності карти пам’яті можливо записувати скріншоти із зображенням відвідувачів.
- Вбудований мікрофон, вбудований динамік підтримують придушення шуму та ехокомпенсацію.
- Слот для карт пам'яті microSD до 256 ГБ.
- Тривожний вхід – 8 каналів, для підключення охоронних датчиків.
- Інтерком на 6 моніторів.
- Функція беззвучного режиму.
- Підтримка 1 каналу 12V/200mA для живлення датчика.
- Підтримується живлення DC 12 В або PoE.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 360 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Интерфейс | LAN, Wi-Fi |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Встроенная память | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | NDAA |
| Діагональ екрана | 7 |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Запис | Відео, Фото |
| Канали | 4 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | — |
| Кількість під'єднуваних камер | 4 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Матриця | IPS |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 12 В, PoE |
| Особенности | Інтерком |
| Назначение | — |
| Провідні інтерфейси | LAN, RJ45 |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080) |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 180.6 х 135.6 х 26.8 |
| Розміри, мм | 180.6 / 135.6 / 26.8 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип під'єднання | Бездротові, Дротові |
| Тривожний вхід | 8 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
Информация для заказа
- Цена: 8 462 ₴






