
IP-відеокамера панорамна мультисенсорна 2Mp*4 TVT TD-6324E3 (D/PE/AR2) f=4mm (77-00306)
56 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77-00306
IP-відеокамера панорамна TVT TD-6324E3 (D/PE/AR2) мультисенсорна з 4 об’єктивами на 2 Мр, з фокусною відстанню 4 мм і кутом огляду 90°. Кожен об’єктив може обертатися горизонтально на 0°~95° і вертикально на 40°~70°. Кругове ІЧ-підсвічування 360°x90° в радіусі до 25 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE+.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Пристрій відноситься до класу проектних камер, підходить не лише для відеонагляду в особистих і бізнес-цілях, але і для проектування крупних систем.
Ключові властивості та можливості
- Головною особливістю камери та її характерною відмінністю є наявність одразу чотирьох об'єктивів з роздільною здатністю 2 Мп та швидкістю запису 25/30 кадрів на секунду кожен та фокусною відстанню f=4 мм, які дозволяють робити зйомку з кутами огляду горизонтальний 90° x вертикальний 50°. Кожен об’єктив може обертатися горизонтально на 0°~95° і вертикально на 40°~70°. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS x4.
- Камера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення, перетин лінії, вхід та вихід з регіону, виявлення залишених предметів тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне кругове ІЧ-підсвічування 360°(H)x90°(V) в радіусі до 25 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Активація тривоги за декількома правилами: перетин лінії, вторгнення, помилка пристрою тощо.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC24V / AC24V. Підтримка технології PoE+ (802.3.at, клас 4) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Технологія True Starlight забезпечує яскраві кольори в більшості сценаріїв використання.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP66 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
- Чотири об’єктиви в одному корпусі, при цьому одна IP-адреса, один кабель (з підтримкою PoE+), один кронштейн, зменшують загальні витрати власника.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Розпізнавання облич, Скупчення людей |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вага | 3.26 кг |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Живлення | AC 24 В / DC 24 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 24 В, AC 24 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x4 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x4 |
| Розміри | 273 / 180 мм |
| Розміри, мм | 273 / 180 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Серія | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 4 мм |
- Ціна: 56 700 ₴


