
Модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras M-OUT2R (21-00084)
1 272 ₴
- В наличии
- Код: 21-00084
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль розширення на 2 релейні виходи 10А/42В (AC), 5А/30В (DC); встановлення на плату в універсальний слот ППК Orion NOVA та модулі розширення M-ZP sBox, M-ZP mBox, AM-Multi+; живлення від ППК; споживання з деактивованими реле модуля 30 мА, з активованими реле 100 мА; клас захисту IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 35 / 64 / 22 мм; вага 30 г
Модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras M-OUT2R для встановлення в універсальний слот на платі ППК Orion NOVA та модулі розширення M-ZP sBox, M-ZP mBox, AM-Multi+.
Застосування
M-OUT2R box використовується для збільшення релейних виходів в системі. Використовується для реалізації базової автоматики: керування електрозамком, електроклапаном водопостачання тощо.
Ключові властивості
- Два релейних виходи для керування як постійним, так і змінним струмом: 10А/42В (AC), 5А/30В (DC).
- Встановлюється в універсальний слот на платі ППК Orion NOVA та модулі розширення M-ZP sBox, M-ZP mBox, а також модуль розширення AM-Multi+, що працює в системі адресної протипожежної сигналізації Tiras PRIME A.
- Живлення від ППК.
- Споживання без додаткових зовнішніх навантажень: реле модуля деактивовані 30 мА, реле модуля активовані 100 мА.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 30 |
| Вид | Модулі |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Два релейних виходи 10А/42В (AC), 5А/30В (DC), живлення від ППК |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | Від ППК |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 35 х 64 х 22 |
| Розміри, мм | 35 / 64 / 22 |
| Ток потребления | 100 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Orion NOVA, M-ZP sBox, M-ZP mBox, AM-Multi+, Tiras PRIME A |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Модуль розширення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 272 ₴


