
Монтажна коробка Light Vision VLC-01BX, пластик, 120*50 мм (75-00187)
113 ₴
- В наличии
- Код: 75-00187
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монтажна коробка для кріплення камер відеонагляду та комутації; матеріал – пластик, стійкий до ультрафіолету та перепадів температур -30 °C ~ +50 °C; накладний монтаж; клас захисту IP66; зовнішнє встановлення; розміри 120 / 50 мм
Монтажна коробка Light Vision VLC-01BX для встановлення камер відеонагляду. Виконана з пластику, стійкого до ультрафіолету та перепаду температур (-30 °C ~ +50 °C), клас захисту IP66, підходить для зовнішнього монтажу. Розміри 120 / 50 мм.
Застосування
Light Vision VLC-01BX використовується для монтажу камер відеоспостереження. Також її можна застосовувати у якості комутаційного боксу, для розміщення кабелів та блоку живлення відеокамеру, щоб захистити їх від вологи та перепадів температури.
Ключові властивості
- Використовується як монтажна коробка для відеокамер або як комутаційний бокс.
- Виконана з міцного пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання та перепаду температур: від -30 °C до +50 °C.
- Пластиковий корпус сприяє зниженню електромагнітних перешкод та захищає обладнання від пошкодження та ризику ураженням електричним струмом, що особливо актуально у разі встановлення на металеві поверхні.
- Для виведення кабелів/роз’ємів призначений отвір розміром 25 мм.
- Клас захисту IP66, водонепроникна, підходить для встановлення на вулиці.
- Коробка призначена для накладного монтажу.
- Розміри монтажної коробки: 120 / 50 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Бокси для монтажу |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: Пластик, Клас захисту: IP66, Робоча температура -30 °C ~ +50 °C, Отвір для кабелів 25 мм |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настінний, Стельовий |
| Особенности | Пластиковий корпус, стійкий до ультрафіолету та перепадів температур -30 °C ~ +50 °C, Водонепроникна IP66, Підходить для зовнішнього накладного монтажу, Отвір для кабелів 25 мм |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 120 / 50 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 120 × 50 мм |
| Розміри, мм | 120 / 50 |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка монтажна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 113 ₴






