Портативна зарядна станція OUKITEL BP2000E з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 2200 Вт, піковою потужністю 4000 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 енергоємністю 2048 Вт·год (51.2В/40А·год). Можливість розширення енергоємності до 16 кВт·год за допомогою 7 додаткових батарей (максимально) OUKITEL B2000, що підключаються паралельно. Зарядна станція може одночасно заряджати до 15 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1800 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 1000 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті) та від PD-адаптера живлення (купується окремо). Час заряду від електромережі від 0 до 80 % становить 1.5 години.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку та у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
- Можливість заряджати до 15 пристроїв одночасно.
- Можливість розширення енергоємності системи до 16 кВт·год за допомогою 7 додаткових батарей (максимально), що підключаються паралельно.
- Кілька способів заряджання пристрою:
- від електромережі за допомогою вбудованого зарядного пристрою – час зарядки до 80 % становить 1.5 години;
- від сонячних панелей максимальною потужністю 1000 Вт (слід придбати окремо) – час зарядки до 80 % становить 2.5 години;
- від електромережі та сонячних панелей – час зарядки до 80 % всього одна година;
- від автомобільної зарядки (кабель у комплекті);
- через PD-адаптер живлення (купується окремо);
- за допомогою генератора (купується окремо).
- Режим роботи ДБЖ. Пристрій має режим байпасу, не потребує безпосередньої роботи від акумулятора і може безпосередньо живитися від електромережі. Час перемикання на акумуляторну батарею становить 10 мс.
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 порівняно з іншими має такі переваги як швидка зарядка, підвищена кількість циклів заряду-розряду, низький саморозряд, великий ККД, невелика вага.
- Швидка зарядка PD (Power Delivery) 100 Вт для підключених пристроїв – це технологія, що забезпечує швидке заряджання акумуляторів смартфонів та ноутбуків.
- Система керування: вбудований MPPT-контролер для сонячних панелей та BMS-система для моніторингу та керування станом акумуляторної батареї.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи зарядної станції і АКБ.
- Встановлення Plug and Play – кабелі MC4 дозволяють підключити сонячні панелі до зарядної станції навіть непрофесіоналам.
Ключові властивості BP2000
- Потужність пристрою номінальна 2200 Вт, пікова 4000 Вт.
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 енергоємністю 2048 Вт·год (51.2В/40А·год), кількість циклів розряду-заряду АКБ ≥3500.
- Вбудований зарядний пристрій 1800 Вт.
- Вхідні та вихідні порти:
- вхід постійної напруги (для сонячних панелей): 12-120В/15А з максимальною потужністю 1000 Вт;
- вхід автомобільної зарядки: 12В/8А, 24В/10А;
- вихід змінного струму (AC): 5 портів 200-240 В 2200 Вт, чиста синусоїда;
- вихід постійної напруги (DC): 2 порти DC5521 12В/3А загальною потужністю 36 Вт, 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12В/10А 120 Вт, 1 порт GX16 4Pin 24В/10А 240 Вт;
- порти USB-A: 2 порти 5В/2.4А з загальною потужністю 12 Вт, 2 порти 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А потужністю 18 Вт кожен з підтримкою швидкої зарядки QC3.0;
- порти USB-C: 2 порти PD 100 Вт 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А.
- Зарядна станція працює за температур від 0 °C до +40 °C.
- Габаритні розміри складають 480 / 296 / 322 мм, вага 23.6 кг.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Количество розеток | 5 |
| Максимальная мощность зарядки (220В), Вт | 1800 |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 2048 Втг |
| Индикация | З дисплеєм, З індикатором рівня заряду |
| Вес | 23.6 кг |
| Вес (кг) | 23.6 |
| Вихід USB-A | 2 порти 12 Вт (5В/2.4А), 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А) |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А, 1 порт GX16 4Pin 24В/10А 240 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 5 портів 200-240 В 2200 Вт |
| Вихідна напруга, В | 200–240, 12, 24, 5, 9, 15, 20 |
| Выходная мощность (общая), Вт | 2200 (AC), 240 (GX16 24 В), 120 (12 В), 36 (DC5521), 36 (USB Type-A), 200 (USB Type-C) |
| Вихідна сила струму, А | 10, 3, 2.4 |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B |
| Выходные интерфейсы | Розетка 220 В, Гніздо прикурювача (12 В), DC-роз'єм (DC5521, GX16), USB Type A, USB Type C |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| Вхід для сонячної панелі | 12-120В/15А з макс. потужністю 1000 Вт |
| Вхідна напруга, В | 12–120 |
| Вхідний струм, А | 15, 8, 10 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Защита от | Перезаряджання, Короткого замикання, Перегрівання, Перенавантаження, Надмірної розрядки |
| Цвет | Чорно-сірий |
| Комплектация | Зарядна станція OUKITEL BP2000, кабель для автомобільної зарядки, кабель для сонячної панелі (MC4), інструкція користувача |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість портів USB Type A | 4 |
| Кількість портів USB Type C | 2 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 15 |
| Количество циклов | 3500 |
| Максимальная мощность устройств, Вт | 4000 |
| Номинальная мощность | 2200 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 15 |
| Особенности | LED-дисплей, З портом на 12 В, Режим ДБЖ, Швидка зарядка |
| Порти USB | USB-A: 2 порти макс.потужністю 12 Вт кожен, 2 порти 18 Вт QC3.0; USB Type-C: 2 порти PD-вихід 100 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 4000 Вт |
| Назначение | Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників, Для подорожей |
| Підтримка мобільного застосунку | Wonderfree |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Робоча температура, °C | 0°C ~ +40°C |
| Розміри | 480 / 296 / 322 мм |
| Розміри, мм | 480 / 296 / 322 |
| Серия | OUKITEL BP2000 |
| Тип (версия) розеток | Європейська |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип заряджання станції | Від мережі, Заряджання від сонячної панелі, Заряджання від автомобіля, Через PD-адаптер, Від генератора |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип устройства | Зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функції зарядки | Стандартна, Power Delivery |
| Циклів зарядки станції | ≥3500 |
| Час заряджання від мережі | 1.5 години |
- Цена: 49 078 ₴









