Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 52 В, вихідний струм 3 А; вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц, 1.5 А; світлова індикація; роз’єм DC 5.5x2.5 мм, мережевий шнур з вилкою в розетку; пластиковий корпус; довжина шнура 52 В – 95 см, 220 В – 100 см; розміри 170 / 85 / 40 мм; вага 470 г
Імпульсний блок живлення Mustang Energy PS-5203, вихідна напруга 52 В, вихідний струм 3 А.
Ключові властивості
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц, 1.5 А.
- Номінальна вихідна напруга 52 В.
- Вихідний струм 3 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Світлова індикація.
- Пластиковий корпус.
- Роз’єм DC 5.5x2.5 мм.
- Мережевий шнур з вилкою в розетку.
- Довжина шнура 52 В – 95 см, 220 В – 100 см.
- Розміри 170 / 85 / 40 мм, вага 470 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 470 |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 52 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | AC 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Імпульсний, Світлова індикація, Пластиковий корпус |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Мережевий шнур з вилкою в розетку |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Захист від короткого замикання, перевантаження, Світлова індикація |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC 5.5x2,5 |
| Розміри | 170 / 85 / 40 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 170 х 85 х 40 |
| Розміри, мм | 170 / 85 / 40 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 934 ₴


