
Мобільний 4G LTE WiFi-маршрутизатор Cudy MF4 CAT4 з акумуляторною батареєю 2000mAh (73-00532)
2 295 ₴
- Нет в наличии
- Код: 73-00532
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
4G LTE мобільний WiFi-маршрутизатор; вбудований модем 4G LTE зі швидкістю завантаження/віддачі 150/50 Мбіт/с; чипсет Qualcomm, Realtek 8192ES; підтримка підключення до 10 пристроїв; внутрішня антена; слот під USIM карту; інтерфейс USB2.0; живлення 5 В/1 А, кабель живлення у комплекті, вбудована Li-Pol акумуляторна батарея 2000 мА·год з тривалістю роботи до 7 годин; робоча температура 0°C~+35°C; розміри 97 / 61 / 15.5 мм, вага 92 г
Мобільний 4G LTE WiFi-маршрутизатор Cudy MF4. Швидкість бездротової передачі становить до 150 Мбіт/с, стандарти WiFi 802.11b/g/n. Вбудований LTE-модем зі швидкістю завантаження/віддачі 150/50 Мбіт/с, стандарт WiFi 802.11b/g/n 2.4 ГГц, слот під USIM карту, внутрішня антена.
Застосування
Мобільний 4G LTE WiFi-маршрутизатор, або MiFi роутер – це мобільний мережевий пристрій, який виступає точкою доступу до інтернету через WiFi. Завдяки компактності, легко поміщається у кишені і забезпечує бездротовий інтернет для підключених пристроїв у будь-якому місці, де доступний мобільний зв’язок.
Ключові властивості
- Швидкість бездротової передачі становить до 150 Мбіт/с, частота 2.4 ГГц, бездротові стандарти IEEE 802.11b/g/n.
- Швидкість LTE-модему завантаження/віддача 150/50 Мбіт/с. LTE-частоти: B1/B3/B7/B8/B20/B38/B40/B41, UMTS: B1/B3/B8.
- Мобільний роутер створює точку доступу WiFi hotspot, з можливістю підключення до 10 пристроїв.
- Літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 2000 мА·год забезпечує роботу до 7 годин. Живлення DC 5 В/1 А через інтерфейс USB2.0.
- Світлодіодна індикація роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Питание | USB |
| Вес | 92 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| LTE-модем | Завантаження/віддача 150/50 Мбіт/с |
| WAN-порт | SIM-карта 3G/4G |
| Интерфейсы | USB 2.0, USIM-слот |
| Антена | Внутрішня |
| Бренд | Cudy |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Применение | Для подорожей |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 150 Мбіт/c |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +35 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 97 / 61 / 15.5 мм |
| Розміри, мм | 97 / 61 / 15.5 |
| Стандарт беспроводной связи | 4G, WiFi 4 (802.11n) |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Швидкість Wi-Fi | 150-449 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 295 ₴





